ח"כ סתיו שפיר הוצאה בכוח מדיון בוועדת הכספים. גפני לשפיר: "אל תצאי" (וידאו)

בדיון שהתקיים הבוקר בוועדת הכספים על שינויים בתקציב, ביקשה ח״כ סתיו שפיר הסברים על הקיצוצים הצפויים בתקציב התחבורה הציבורית ומשק המים, בעלות כוללת של קרוב לחצי מיליארד. נציגי האוצר סירבו לענות לשאלותיה ולפרט את מטרת הקיצוץ והשלכותיו, ולאחר חילופי דברים הורה יו״ר הוועדה, ניסן סלומינסקי, למאבטחי הכנסת להוציא את שפיר מהדיון והיא פונתה בכוח מהאולם.

חברי הוועדה צעקו בתגובה כי מעולם לא הוצא חבר כנסת מהדיון בתגובה לכך ששאל שאלות והעירו כי: ״יהודי לא מגרש יהודי, אבל כן מגרש יהודיה״.

שפיר פנתה לפני כחודשיים לבית המשפט העליון בדרישה לשנות את נוהל השינויים בתקציב, שמאפשר למשרד האוצר לשנות ייעודם של מיליונים במחטפים ולהסתיר את סדר העדיפויות האמיתי של הממשלה.

ח״כ שפיר: ״יו״ר ועדת הכספים משקר לציבור ועושה הכל כדי שלא אוכל לחשוף את האמת. הפעם הוא הגיע לשיא חדש וגירש אותי בכוח מהוועדה. דיונים שמתקיימים ללא יועצים משפטיים, קיצוצים של מיליונים שנעשים ללא הסבר לנבחרי הציבור חברי הוועדה – זו שחיתות בחסות הכנסת ואני לא מוכנה לתת לה יד״.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נראה שליו"ר ועדת הכספים יש מה להסתיר. (האם מעבירים להתנחלויות על חשבון האזרחים בתוך הקו הירוק?). הדרישה לשקיפות היא אלמנטרית בדמוקרטיה, וזכותו של העם לדעת על מה מוציאים את כספיו. האם לאף אחד מחברי הכנסת לא אכפת חוץ ממנה?!

    פנינה |
    הגב
  2. זה הבית היהודי של המזרחנקים שתמיד מצהירים על "ממלכתיות" "חוק ונהלים" ועל כלנה "אהבת ישראל" אבל בתכלס הכל אינטרסים סקטוריאליים ותו לא, כל השאר שחיתות ושנאת חרדים.

    מיקי |
    הגב