ח"כ עזריה לסמוטריץ': אתה מבייש את הכיפה (וידאו)

בצל המהומות היום בועדת הכספים, כאשר הצעקות נרשמו דווקא בין חברי הכנסת מתוך סיעות הקואליציה, צעקה חברת הכנסת רחל עזריה מכולנו לעבר סמוטריץ מהבית היהודי: "אתה מבייש את הכיפה על ראשך". {כיפה אדומה}

סוער בועדת הכספים: במהלך הדיון על העברות התקציביות התפרצה חברת הכנסת רחל עזריה (כולנו) על חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) וצעקה לעברו: "אתה מבייש את הכיפה שעל ראשך. אתה סוחט בשביל כמה ישובים שאיש לא מבין למה הם צריכים לקבל יותר".

צפו בעימות מתוך שידורי ערוץ הכנסת:

ח"כ סמוטריץ הגיב בציוץ בטוויטר שלו לערוץ הכנסת וכתב: פשוט נעלבה שסרבתי לדבר כשהיא ניהלה את הדיון וביקשתי לדבר כשגפני יחזור. מצטער אם היא נעלבה… שום דבר אישי. סתם היא לא בעניינים. הדבר הביא למתקפת ציוצים בינו לבין דוברו של יו"ר ועדת הכספים ירח טוקר.

טוקר הגיב לו, לאחר שמוקדם יותר כינה את גפני בשם "פוליטיקאי קטן", וצייץ לו בתגובה: במקום להתנצל כל היום, ולהיכנס לתסבוכות מיותרות, מכובדי, אולי כדאי קצת מזה: ׳שומר פיו ולשונו, שומר מצרות נפשו׳. כאשר סמוטריץ טען כי לא התנצל הזכיר לו טוקר: "התנצלת בפני רחל עזריה מקודם, ומניח שתתנצל בקרוב גם בפני ח׳כ גפני על כינויים לא מכובדים שאמרת עליו. יום קסום מכובדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.