ח"כ פרץ ומרגלית על הביקור: הצלחה או כישלון?

המועמד לראשות המפלגה אראל מרגלית אמר: ״ביקור טראמפ יזכר ככישלון היסטורי, הנשיא משאיר אותנו עם תמונות יפות אך ללא אופק מדיני. עמיר פרץ: "ביקור מרגש"

על רקע הביקור של נשיא ארה"ב שהסתיים באופן מוצלח, הוציאו שני המעומדים לראשות מפלגת העבודה המפלגה הודעות לתקשורת בעניינו של טראמפ, כאשר למרות היותם שייכים לצד השמאלי של המפה, אחד בחר להצביע על כישלון בביקורו של טראמפ והשני הגדיר זאת כהצלחה.
 המועמד לראשות המפלגה אראל מרגלית אמר: ״ביקור טראמפ יזכר ככישלון היסטורי. הנשיא משאיר אותנו עם תמונות יפות אך ללא אופק מדיני. במקום לנצל את הגעתו של טראמפ מסעודיה לקידום הסדר ולהגיב ליוזמה הסעודית, נתניהו השאיר את ישראל עם תמונות סלפי מביכות, ריכולים על סיוד בית ראש הממשלה ואפס הישגים".
ואילו המועמד לתפקיד יו״ר מפלגת העבודה ומועמדה לראשות הממשלה, ח״כ עמיר פרץ: ״מרגש לראות את נשיא ארה״ב בכותל ובביקור ביד-ושם ולשמוע אותו בנאום שמבטא אהבת ישראל אמיתית, נאום שמבטא דאגה לביטחון מול אויבינו באיראן ובעזה ולניצול ההזדמנות לשלום עם שכנינו מריאד ועד רמאללה״.
שר הביטחון לשעבר פרץ הוסיף: ״הנשיא טראמפ הניח חזון של ביטחון ושלום ועל ממשלת ישראל לתרגם אותה למעשים. התכנית היחידה ששומרת על רוב יהודי ועל הביטחון היא היפרדות לשתי מדינות. כל אימת שנתניהו יכריע לעשות את מה שטוב לישראל ולהתקדם בתהליך שלום אמיתי – הוא יזכה לרשת ביטחון איתנה מצד המחנה הציוני, בלי תיקים ובלי כיבודים״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.