אייכלר על דו"ח המבקר: "ידעתי כי כלבי התקשורת ינשכו את נתניהו"

לטענת אייכלר "התקשורת אינה מבינה כי הציבור ישכח לנתניהו את כל פשעי שלטונו, רק בגלל ההתעללות שלהם במשפחת נתניהו. כלבי השמירה של התקשורת, מנסים להפיל אותו בנביחות והופכים אותו לנרדף״

לאחר דו"ח המבקר נגד בני הזוג נתניהו, מלבד הח"כים החרדיים הגיבו עשרות ח"כים מכל המפלגות. ח״כ אייכלר מ'יהדות התורה' היחיד שהגיב מבין חברי הכנסת של ש"ס ו'יהדות התורה' על המתקפה התקשורתית נגד נתניהו: ״התקשורת היא הקמיע של נתניהו״. כתב אייכלר.

אייכלר הוסיף: התקשורת אינה מבינה כי הציבור ישכח לנתניהו את כל פשעי שלטונו, רק בגלל ההתעללות שלהם במשפחת נתניהו. כלבי השמירה של התקשורת, מנסים להפיל אותו בנביחות והופכים אותו לנרדף״ – ״הזהרתי את ביבי לפני שנבחר בשנית מפני שיני התקשורת. הם הפילו אותך ב-99 וינסו לזנב בך כל הימים. אם לא תרשה ריבוי ערוצים ותבזר את כוח ההרס והארס התקשורתי, ההגמוניה התקשורתית תנסה להפיל אותך״. – סיפר.

"ידעתי כי כלבי התקשורת ינשכו אותו והוא יפחד מהם. הוא ינסה לברוח מהם, על ידי פגיעה בחרדים. הוא ישליך לעברם את ליטרת הבשר החרדית, כדי שישבעו ויניחו לו. אבל הם לא יעזבו אותו וירדפו אחריו עד חרמה".

"אמנם מאז כבר נפתחו כמה כלי תקשורת חרדים וגם ביבי יש לו עתון חזק. אבל את החרדים הוא השליך לרחוב ההסתה, כאשר שיתף פעולה עם ארגוני ה״שוויון בנטל״. הוא נכנע לכל אויבי היהדות וכל זה לא עזר לו. הם מעלים אותו על המוקד באכזריות והוא משלם את מחיר הבגידה בחרדים בדרך הקשה".

אייכלר סיים: "בשורה התחתונה, הציבור מואס בנביחות התקשורת והתוצאה היא הפוכה. ציבור העניים, שכועסים על הבזבזנות של משפחת נתניהו, בימים של גזירות כלכליות ויוקר המחיה והדיור, יסלחו לו על הכל, בגלל הרדיפה התקשורתית".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אדון אייכלר, במה הנהנתניהו הזה הועיל לציבור שולחיך?
    איך אתה לא מתבייש להגן עליו?

    אברהם הלוי |
    הגב