חלית נפצעת? אלאלוף ללבנת פורן: "תשתקי" (וידאו)

יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות התקשה להשתלט על ההפרעות בדיון ואמר לשני נוכחים "לשתוק". לאחת מהן, לבנת פורן – צפו

המלחמה כנגד לבנת פורן הגיעה לכנסת. במהלך החודשים האחרונים עלתה יוזמה בכנסת להגבלת תשלום בעד טיפול בתביעה, המכונה גם "חוק לבנת פורן", היום (חמישי) החוק הגיע  לדיון בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת. הדיון, בו נכחו גם החברות למיצוי זכויות רפואיות, הפך לסוער ויו"ר הוועדה ח"כ אלי אלאלוף (כולנו) ניסה להשתלט על הדיון בדרכו הייחודית והורה לנוכחים "לשתוק".

(באדיבות רשת)

עו"ד לבנת פורן, שעשויה להיפגע מהחוק  השתתפה בדיון וקטעה את דברי יו"ר הוועדה אלאלוף. הוא השיב לעברה: "זה לא קשור למה שדיברנו. שמענו. רוצה שאני אשתמש במילה גסה כלפייך, מה שאני לא אוהב? אז תשתקי". פורן המופתעת השתתקה, והדיון בחוק של חברי הכנסת מיקי רוזנטל, קארין אלהרר ואילן גילאון נמשך.

תגובתו של חבר הכנסת אלאלוף: "ח"כ אלאלוף, יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, מנהל את דיוני הוועדה מרגע כניסתו לתפקיד בצורה המסודרת והמנומסת ביותר שיש. כל מטרתו של חבר הכנסת היא לקיים דיון מסודר ולתת לכל הנוכחים זכות דיבור שווה. במהלך הדיון היו משתתפים שלא נתנו ליו"ר להתקדם בדיון, והיו"ר נאלץ לבקש מהם שלא להפריע למהלך התקין של הדיון".

"כל החברות למיצוי זכויות רפואיות הפועלות כיום בישראל קיבלו מחבר הכנסת יחס קשוב לפני ולפנים, והוא אף קיים איתם פגישות בנוסף לדיוני הוועדה ושמע את הערותיהם".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ממליץ לכל מי שצריך להתמודד מול ביטוח לאומי או חברות הביטוח השונות לפנות למרכז הארצי לחוות דעת רפואיות בכל מקרה של בעיה רפואית/רשלנות רפואית וכו'.
    09-7675714

    היחידים שבאמת מספקים שקיפות, מדברים אלינו בגובה עיניים ולא מתחלקים בדמי הזכייה שלנו להבדיל מכל שאר החברות!

    אלמוג |
    הגב