חם בגבול עזה: 3 מחבלים נהרגו בהתפרעויות

20,000 מחבלים הבעירו צמיגים, יידו אבנים, השליכו בקבוקי תבערה בהפגנות שנערכו אתמול על גבול המערכת. 3 מחבלים נהרגו בתקריות ועשרות נפצעו

כלי טייס תקפו בצפון רצועת עזה בתגובה למספר רימונים ומטענים שהשליכו מחבלים לעבר כוחות צה"ל במהלך ההתפרעויות שנערכו אתמול (שישי) לאורך גדר המערכת. בהתפרעויות נכחו כ-20,000 מחבלים שהבעירו גם צמיגים, יידו אבנים, השליכו בקבוקי תבערה. 3 מחבלים נהרגו בתקריות ועשרות נפצעו. במהלך השבת נרשמו הצתות במספר יישובים בגובל העוטף.

במקביל, קטר החלה בהזרמת כספים לרצועה באישור של האו"ם וארה"ב – כך דווח הבוקר (שבת) בעיתון הלבנוני "אל אח'באר". על פי הדיווח, קטר החלה בהעברת הכספים דרך ישראל לרצועה, תוך עקיפת הסמכויות של הרשות הפלסטינית והעומד בראשה אבו מאזן.

מקורות ערבים מסרו לעיתון הלבנוני כי ישראל קיבלה את הכסף באופן רשמי מדוחא דרך האו"ם, וכל זאת באישור של הבית הלבן. המימון יועבר לטובת תשלום אספקת חשמל לרצועה למשך חצי שנה וכן לטובת תשלום משכורות של שלושה חודשים לפעילי חמאס ברצועה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין זה פלא מדוע הם זעמו

  הגיע הזמן לדבר אמת, במשך שנים ניסו למכור לנו כי לא ככל הגויים בית ישראל ולא ככל המפלגות היהדות החרדית, אז הנה קיבלנו הוכחה ניצחת על איך שעבדו עלינו ועל כולכם, וכי לא האידיאולוגיה היא אשר מנחה דרכינו ומעסיקה אותנו, אלא הכסאולוגיה, ואם תבקשו הוכחה חזקה, אז תבדקו מה קורה בתוככי דגל התורה היכן שאי אפשר לטעון כי מדובר בויכוח אידיאולוגי בין מפלגתי ולכן הם צריכים נציגים שלהם, אלא הם בתוכם רבים על כל כסא, אולי יסבירו לנו איזו אידיאולוגיה יש במלחמות הללו?

  הגיע הזמן לדבר אמת, הציבור שונא שקרנים, ולצערי הגדול מאז הסתלקותו של ר' אהרן לייב שטיינמן השקר תפס את ההנהגה של דגל התורה וזו מתמקדת בבית ר' חיים קנייבסקי שליט"א וחלילה לא באשמתו, מה שקורה באמת הוא אינו יודע כלום, הבן והנכד ועוד כמה רשעים תחת השלט של אריה דרעי הפכו את הבית הזה למקור השקר של ימינו, משם מחריבים את היהדות החרדית משם מפיצים ארס ורעל, מחזירים אותנו לימים האפלים של מלחמת חסידים במתנגדים, ועל כולם להשתלטות על כל עמדה להבטיח כי היהדות החרדית בכיסם

  הגיע הזמן לדבר אמת, אין זה פלא מדוע הם זעמו על שאגודת ישראל אינה אומרת אמן לגחמות ילד בן 28 בבית ר' חיים קנייבסקי, הוא באמת חושב שהאדמורי"ם יבואו להשתחוות לו? הוא יכול לשכוח!!! הוכח שוב כי מדובר במאפיא בני ברקית המבקשת לשלוט ולהשתלט על היהדות החרדית כולה, שישכחו מזה!!! אתם רוצים לשלוט על הטפשים השטימניסטים שמוכנים לומר אמן לילד טיפש בן 28 בבקשה, הציבור החרדי בכללו יאמר בקלפי לאותו מפיונר, כי התקופות הללו של השתלטות נכדים כאלו על הציבור הסתיימה.

  אין זה פלא מדוע הם זעמו |
  הגב