מכאן יצא המחבל: אוהד חמו בג'בל מוכבר (וידאו)

כתבי ופרשני חדשות 2 והערוץ הראשון מסכמים את פיגוע הדריסה בארמון הנציב, מהיכן היה לו משאית, האם חתרו במגע לנטרול המחבל, וגם האם החלטות הקבינט ירתיעו את המפגע הבא חלילה, לטענתם "המחבל ראה חיילים עולים סמוך לביתו וזה מה שהדליק אותו לפעול ולרצוח בדריסה". { קן הצרעות }

אשתו, הוריו ושניים מאחיו של המחבל מג'בל מוכבר הם בין 9 החשודים שנעצרו לאחר הפיגוע הרצחני בטיילת ארמון הנציב בירושלים. מחקירה ראשונית עולה כי המחבל ככל הנראה פעל לבדו ועל דעת עצמו.

פיגוע הדריסה הרצחני בירושלים: המשטרה התירה הערב (ראשון) לפרסם את פרטי החקירה הראשונית של הפיגוע, שבו נרצחו קצינת צה"ל ושלושה צוערים. מהמשטרה נמסר כי עד כה נעצרו לחקירה 9 חשודים, בהם 5 מבני משפחתו של המחבל. ההערכה היא כי המחבל פעל לבדו ועל דעת עצמו.

מיד לאחר הפיגוע פשטו כוחות משטרה ומג"ב על בית המחבל בכפר ג'בל מוכבר במזרח העיר, אספו ממצאים ועצרו חשודים, בהם אשתו, הוריו ושניים מאחיו.

סיכום המשדר בערוץ הראשון

מהמשטרה נמסר עוד כי כוחות רבים ממשיכים גם בשעה זו בביצוע פעילות מבצעית מוגברת באזור הכפר. מעבר לכתר שהוטל על הכפר ג'בל מוכבר.

בדיון שקיים הקבינט המדיני-ביטחוני הוחלט לפעול להריסת בית המחבל בהקדם האפשרי. כמו כן החליטו השרים למנוע את העברת גופת המחבל למשפחתו ואף לעצור מנהלית אנשים שמביעים הזדהות עם ארגון הטרור דאע"ש.

הכתבה בערוץ הראשון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.