"חמינאי הוא ההיטלר החדש של המזה"ת"

בריאיון לניו יורק טיימס הוסיף יורש העצר "למדנו מאירופה שריצוי לא עובד. אנחנו לא רוצים שההיטלר של אירן יחזור על מה שקרה באירופה במזרח התיכון"

על רקע המתיחות בגבול הצפון והחשש לפתיחת מלחמה איזורית, יורש העצר הסעודי העניק ראיון לניו יורק טיימס בו כינה את המנהיג העליון של אירן, עלי חמינאי, "ההיטלר החדש של המזרח התיכון".

בריאיון לניו יורק טיימס הוסיף יורש העצר "למדנו מאירופה שריצוי לא עובד. אנחנו לא רוצים שההיטלר של אירן יחזור על מה שקרה באירופה במזרח התיכון".

הנסיך מוחמד בן סלמן מתכוון ליצור קואליציה ערבית מאוחדת נגד אירן בתמיכתו של הנשיא טראמפ, שזוכה לשבחים "האיש הנכון בזמן הנכון".

הנסיך, טוען בראיון כי "אנחנו מחזירים את האיסלם למקורותיו, והכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותנו הם התנהגותו של הנביא מוחמד והפרקטיקות ששררו בערב הסעודית לפני 1979 – אז היה עירוב בין נשים לגברים, וכבוד לנוצרים ויהודים".

יש לזכור כי סעודיה עומדת מאחורי התפטרותו של ראש ממשלת לבנון, סעד אל-חרירי, ששהה בבירה הסעודית ואולץ להתפטר בשל חוב של מליארדי דולרים למדינה הערבית. "הסעודים לא הראו לו שום כבוד. מהרגע שנחת הוא הבין שמשהו לא בסדר",אמר גורם פוליטי לבנוני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.