זה הזמן להתפנק לאור הירח – חבל לפספס

כעת שהלילות הולכים ונהיים קרים יותר ויותר, זה הזמן לבוא ממש עכשיו ל "מעיינות חמי טבריה" שבעיר טבריה.

המקום שופץ לבלי הכר זאת 2 יזמים נמרצים ומלאי חזון שהשקיעו את הונם במקום במטרה להפוך אותו לאתר ספא ומרגוע לכל גיל ובכל עונה, ברמה איכותית, מפנקת וראויה. המקום מתאים לטובת המגזר הדתי והחרדי ולהנאה מושלמת.

בעלי המקום אף דאגו למסעדת שף חדישה וכשרה (בהשגחת הרבנות טבריה) – "היגאה", על טהרת הבשר והדגים ממש מול ים כנרת. עסקיות מפנקות מוצעות בכל יום בין השעות 12-16 והמקום מאפשר גם קיום אירועים ושמחות וכל כנס שהוא.

וכן מהשבוע, בימים ראשון ושני בכל שבוע יתקיימו ערבי רחצה לילית בנפרד לגברים ונשים בשעות 20-24 .

עו"ד גולן אמסלם ודודו ישראל, היזמים והבעלים של "מלונות חמשת החושים",אומרים, "אנו שמחים וגאים להיות חלק מתהליך יצירה ומיתוג מחדש של אתר תיירותי יוצא דופן ומיוחד מעין זה, על שפת הכנרת, שמציע מקום לבילוי ונופש מפנק לכל גיל, בכל עונה".

עו"ד גולן אמסלם מבעלי האתר אומר : "בעקבות בקשות רבות של אוכלוסיה מהמגזר הדתי באזור, לבקר ולהנות מהאתר המחודש, אנו מציעים כיום רחצה לילית בנפרד בשני ערבים במהלך השבוע . כך כלל הציבור יוכל להנות מהמגוון הרחב שיש לאתר "מעיינות חמי טבריה" להציע- לכל גיל ובכל עונה. אנו מזמינים אתכם, עם תחילתה של עונת הסתיו, לבוא ליהנות מיום כיף, רחצה במעיינות חמים ומענגים, מרגוע לגופנפש וזמן איכות עם הקרובים לכם. רחצה לילית במעיינות התרמיים מינרלים, לאור ירח, סמוך לשפת הכנרת, היא ממש עונג צרוף".

השבוע התקבלה החלטה על פתיחת האתר גם לטובת המגזר הדתי, במטרה לאפשר לכולם הנאה מהמקום – מרגוע ומרפא, בילוי ופינוק. לפיכך, בימי ראשון בערב תתקיים רחצה לגברים בלבד ובימי שני לנשים בלבד בין השעות 20-24 בערב.

במעיינות חמי טבריה מציעים הנאה מושלמת לציבור החרדי והדתי, לבוא להנות מסגולות המעיינות החמים שבוקעים מבטן האדמה ולהנות מהמקום המחודש שנמצא ממש על שפת הכנרת. קסם על ים כנרת.

אתר מעיינות חמי טבריה כולל מתחם מרחצאות של מים תרמו-מינרליים חמים, בטמפרטורה של בין 37 ל- 39 מעלות צלזיוס, עשירים בגופרית ומינרלים אחרים שהינם בעלי תכונות בריאותיות. המים מגיעים בהרכבם הטבעי אל הבריכות מ – 17 מעיינות הנובעים מבטן האדמה, מעומק של כ- 1,500 מטר ומתחדשים כל העת ע"י זרימה קבועה.

רחצה לילית נפרדת (לפי ימים) היא תענוג לגוף ונפש , סמוך לכנרת ולאורו של הירח. חבל לפספס.

_DSC5443 _DSC5536 _DSC5368

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.