שחיה נפרדת? נופשים חרדים בחמי יואב ל'קוקר': הספא מעורב – הבריכות נפרדות – קבלו את ההשגחה הצמודה של משמרת הקודש – חשיפה

  פרצה חמורה בצביון חומת הצניעות והקדושה בלב אתר הטבע חמי יואב שהוכשר לציבור החרדי ונמצא תחת פיקוחה הצמוד של משמרת הקודש והחינוך.

 חמי יואב ממוקם  בלב הטבע והנוף המדברי הקסום, המתחם נמצא סמוך לעיר אשדוד מה שמביא תושבים חרדים של אזור הדרום בכלל ואשדוד בפרט, המקום ידוע כמסוגל למרפא ייחודיות,המסייעים בהתחדשות הגוף והנפש. אלא שלצד מעיינות המרפא הנמצאים תחת הפרדה מוחלטת ישנה פרצה באגף הפנימי שאמור להיות  לכאורה תחת פיקוחה של משמרת הקודש והחינוך. מדובר באגם שבו ניתן למצוא שלל טיפולי ספא מתרבויות העולם, וכל זה מעורב בלי שום הפרדה בין  גברים לנשים.

  נופשים חרדים שחשבו להיכנס למקום שבו מאוכזבים, "ראיתי ביתד מודעה שהכל נמצא תחת פיקוחה הצמוד של משמרת הקודש והחינוך ונסעתי בלב רגוע ושקט לנפוש," מספר לנו מאיר תושב בני ברק, "במהלך שהותי במתחם, הפנו אותו למתחם ספא פנימי, חשבתי שהכל בהפרדה מוחלטת, נדהמתי, פריצות ותועבה", הוא מתאר, "כל חיי שמרתי על העיניים,  בנסיעה אחת איבדתי את העולם הבא שלי.

נופש נוסף מצטמרר אף מהמראות הוא ומספר לנו בכאב: "אני פשוט הזדעזעתי עד עמקי נשמתי, חשבתי לנפוש לתת כוח לנשמה, אולם המראות ששזפו  את עיני פגעו בי קשות. לטענתו בפעם הבאה שיראה הכשר של משמרת הקודש והחינוך הוא יחשוב פעמים

תגובות:

  פנינו ליו"ר משמרת הקודש והחינוך הרב מרדכי בלוי שטוען כי המתחם נמצא תחת פיקוח המשמרת, וכי הספא לא נמצא במתחם". בלוי הפנה אותנו למשגיח שנמצא במקום, והוא אכן הודה לנו על פנייתנו והודה לנו שעוררנו את תשומת ליבו לבעיה במקום. "העניין יטופל, במידית"  הוא הבהיר.

 מהנהלת חמי יואב נמסר בתגובה: כי נופשים חרדים רבים נוהגים לבלות במתחם המעיינות שנמצאים תחת פיקוחה ההדוק של משמרת הקודש והחינוך, עבור הנופשים החרדים מותאם ספא שנמצא תחת פיקוח המשמרת, ובנוסף ישנו מתחם פנימי שמיועד  עבור הציבור הכללי והוא אינו נמצא תחת פיקוח.

 חמי יואב ים המלח – צילום: פלאש 90

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תסלחו לי, אבל העובדות הם כך:
  לפני כשנה הוחלפו הבעלות!
  הבעלים החדשים הכניסו שינויים רבים במקום (רובם לטובה).
  אך בהיותו רחוק ביותר מהבנה לצרכים של ציבור החרדי, הוא חשב שהוא יצליח לפתוח את הספה החדש שהם שיפצו והרחיבו לגברים ונשים בו זמנית, מבלי להפסיד את ציבור החרדי.
  לי אישית יש מנוי לספה והייתי בהלם כשהגעתי לשם וראיתי את זה.
  יצוין, שהפקידה הראשית דרורה אפשטיין שמשרתת את צבור החרדית במסירות ובהבנה, מודעת היטב לבעיה, ונאנחת ע"כ שהתלונות נופלות על אזניים ערלות.
  נ.ב. אם תשימו לב, הבעלים הורידו את החותמת של משמרת הקודש והצניעות, לאחר שהבין שזה לא יעבור מסך.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אתם אתר של מחבלים קיצוניים מטורפים נוראיים!!!!!!!!!!
  לא כל מה שקשור ליתד נאמן ולרב מרדכי בלוי חייבים לצאת נגד….
  קצת חכמה ותבונה לא תזיק לכם!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב