"חמשה בכירים בליכוד מתכוונים להדיח את ראה"מ"

ד"ר יועז הנדל, 'ידיעות אחרונות', חושף הבוקר בטורו ב"ידיעות אחרונות" על הקולות במפלגה שמעלים אפשרות להדיח את ראש הממשלה – האזינו לראיון

ד"ר יועז הנדל, 'ידיעות אחרונות', חושף הבוקר בטורו ב"ידיעות אחרונות" על הקולות במפלגה שמעלים אפשרות להדיח את ראש הממשלה.  בשיחות סגורות חמישה בכירים בליכוד הודו להנדל כי הם מתכננים להדיח את ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

בטורו מפרט הנדל שהיה גם יועצו של ראש הממשלה מתאר פגישה שהייתה לו עם בכיר בליכוד, במהלכה תיאר הבכיר בפרוטרוט את התכנית של 'החמישיה' להדיח את נתניהו. "מה שאותו בכיר מספר לי שמעתי גם מאחרים, אבל השינוי הוא ביוזמה שהוא נוקט", כותב הנדל. "בשיחה הוא מפרט באוזניי את האפשרויות העומדות בפניו. הראשונה, והסבירה ביותר, היא לחכות שהעסק ייגמר: המלצות משטרה והחלטת פרקליטות. זו אפשרות קלה, שלא דורשת ממנו שום דבר מלבד לדבר מבלי להזדהות".

הנדל גם דיבר ב"רדיו ללא הפסקה" וטען כי אותם גורמים מתכננים "לארגן מהפכה". הנדל טוען כי "חמשת הבכירים שאותם מנה, והוא בתוכם, יושבים מאחורי שולחן, מולם מסיבת עיתונאים בהולה. האומץ נמצא בעובדה שזה מעשה משותף, בלי קורבן בודד. שניים מהבכירים כבר ניסו מרד עצמאי, ותוך זמן קצר קיצצו להם את הכנפיים. המסר עבר".

"ביחד, ורק ביחד, הם מסתכלים למצלמות ומכריזים שכך זה לא יכול להמשיך לעבוד. אובדן האיזונים והבלמים, החקירות והפגיעה בימין. בנוף מתאר הנדל, הם אומרים לעצמם "אחד מאיתנו ייבחר למחליף של נתניהו. לא נגיד עכשיו מי. נסכים שאחד ייבחר. ולגבי נתניהו, לכל דבר יש סוף".

בראיון לרדיו "ללא הפסקה" סיפר הנדל כי לאחר שיצא מהפגישה הוא חשב לעצמו על התאוריה שלא עלתה בה נתניהו שוב מביס את כולם  -למורת רוחם של אותם בכירים בליכוד.

גם אורן חזן טען אתמול בראיון לרדיו "ללא הפסקה" כי יש קנוניה בקרב בכירים בליכוד להפיל את נתניהו – לאור ההתפתחויות האחרונות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.