חנוך דאום מציג: גן החיות של ישי ודרעי (וידאו)

הערב בערוץ 10 בתכנית "המתנחל" של חנוך דאום, יתארח יו"ר יחד, חבר הכנסת אלי ישי, לכתבת שטח מרתקת בה הוא מפזז עם החברים מהר נוף וממחנה יהודה. צפו בפרומו

הערב בערוץ 10 בתכנית "המתנחל" של חנוך דאום, יתארח יו"ר יחד חבר הכנסת אלי ישי לכתבת שטח מרתקת בה מפזז אלי ישי עם החברים בין הר נוף למחנה יהודה.

כדי להבין את כל הריב בין דרעי לישי והקלטת ובני אלבז והוא זכאי וש״ס ויחד ומרן, ניסה  חנוך דאום להמחיש את הסיפור ולפשט אותו.  דאום הציג, את האריה, ואת הסנאי (ישי) לאחר מכן הוא (דאום) הכניס את האריה לכלא,  "לא בטוח שהצלחתי",  הוא כותב בדף הפייסבוק שלו.

הפרק המלא, הערב  בערוץ 10

צפו בפרומו מתוך דף הפייסבוק של חנוך דאום
[alooma ref="b5efc34a3bb277a7611b398c868ec9ce.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושה! עבריינים מקודמים בש"ס

  יואב בן צור מס' 6 בש"ס הוא איש מושחת!! כיהן עשר שנים כמנכ"ל חברת "המשקם" ובמקום לדאוג לנכים ולמוגבלים, דאג בעיקר לעצמו ולמקורביו. דו"ח מבקר המדינה חשף ב־2007 את מעלליו וגרם לפיטוריו.

  מה קרה לבן צור אחרי ההדחה? הוא קיבל פרס על התנהגותו, נבעט למעלה כמקובל בש"ס, ומונה למנכ"ל "רשת החינוך התורני". גם כאן הסתבך במעשי שחיתות, גם הפעם נכתב עליו דו"ח חמור, גם מהתפקיד הזה הוא נבעט הביתה – ושוב קיבל מתנה: דרעי הציב אותו, את האנטי חברתי, במקום השישי ברשימת ש"ס לכנסת.

  לאנשים האלה של דרעי ולדרעי, לא אכפת מהציבור החלש. הם דואגים רק לעצמם ולמקורביהם. בושה לבחור בתנועה כזו שאמורה לדאוג לחברה החלשה, לזקנים, לנכים, לחולים – ובפועל דואגת לחשבון הבנק של נציגיה.

  אני מתחנן: אל תיתנו לש"ס כוח לאסוף מנדטים. הם חושבים שאנחנו טיפשים, ואנחנו לא. כל הערכים של היהדות אינם מול עיניהם, והם לא ראויים לשבת בכנסת ולייצג את הציבור ואת העם כולו.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 2. מצא מין את מינו…
  זה האיש וזו רמתו…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב