העסקן הנוכל • בקליינע

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר: • הברנז'ה חוגגת חנוכה: • יום הולדת לעסקן • ליפא בבית הלבן • מה עשה אריאל אטיאס במלון הירושלמי • ועוד שאריות {ברנז'ה}

"אז אגמור בשיר מזמור חנוכת המזבח", פיזם האד' מקולפיק אל מול המוני החסידים שצבאו על בית המדרש המיושן בפאתי בני ברק, האד' הצנום שלא הצליח להשלים מזה עשור עשרי למניין לא האמין למראה האלפים שגדשו את בית המדרש שהפך בתוך כמה חודשים לאבן שואבת עבור המוני חסידים – שנקעה נפשם מתפילות ארוכות מעייפות ומייגעות". מתוך מראות קודש, תשפ"ד. סופר ומחנך בא בימים.

בין לעיסה של סופגנייה עמוסה בריבה לעוד אייטם על דונלד טראמפ, בקליינע התרוצץ השבוע בין מסיבה משפחתית לאירוע לביבות עם השגריר וגמע באמצעות ה'וייז' קילומטרים רבים בדרך לעוד מסיבה עם אורן חזן שם השתתפה רחלי רוטנר ההיא מאולפן 'וואלה' חדשות, ינון מגל בטח אוכל תלב'.

במעבר חד: ערב החנוכה ליאורי שלנו תיעד את איש העסקים אריאל אטיאס בכניסה לאחד מבתי המלון הנחשבים בבירה. פוליטיקה? ליאורי שהיה עסוק בעוד פגישת עסקים לא הספיק להבחין על אופי הפגישה ומי בדיוק המתין בחדר הלובי של בית המלון הירושלמי.

אטי

חנוכה בטוויטר: צייצני 'משפחה' פתחו השבוע במתקפת ציוצים כנגד הנשיא הנשנק שבחר להצטנע ולנסוע ברכבת בדרך לבית הלבן. יוסי אליטוב הוכיח קבל עם וקבלה כי מחיר הטיסה זולה יותר מנסיעה ברכבת, ירח טוקר התכתש עם בנט על  ביקורו בבית הכנסת הקונסרבטיבי וספג  מתקפת ציוצים מהציבור הדל"י על הקשרים העלאווים עם הרפורמים, ולקינוח, יח"צני החצר לא הפסיקו לקופליק לנו מחצר הקדוש במערב בני ברק. .

זל מקץ

זל

בצל השמועות והפשקווילים, סייר האד' במתחם קופיקס  וחיזק את בעלי המקום שפועלים לשמה או לשמם למען תושבי העיר.

זל

לאחר אין ספור הרצאות מרולניק, הפרשן הכלכלי של ׳הארץ׳ נחמיה שטרסלר מצא את מקורות הגז … עוד סיור עם ישראל כהן, והפעם באיצקוביץ.

הגז

מגפת ה'פוטוקופליק' לא פסחה על שר הרווחה המיועד שהדליק נר חנוכה עם הלהיט.

קופיליק מקץ

ומי שכמעט חבש קופליק, הוא נשיא ארצות הברית ברק אובמה שאירח את ליפא שמעלצר בבית הלבן. ליפא הקפיץ את הנשיא שאחרי פגישה עם מיסטר ריבלין היה זקוק לקצת מצב רוח..

ליפא

מחר, במוסף לשבת ב'ידיעות אחרונות' כתבה נרחבת על סיועו של האב הנורבגי לבנו שרוליק פרוש בכל הקשור לכיבוש העיר אלעד, בקליינע תוהה האם הכתבה של יוסי גינוסר תביא לקץ הספקולציות על כניסתו של הנורבגי. בקליינע מאמין כי למרות הספקולציות הרבות האחרון יצלח את הפרשה כנהוג לבן משפחת אצולה שבנתיים ממשיך לפקוד את בתי האד"מורים.

הבדרן החרדי קובי אריאלי העלה לטוויטר שלו תמונה עם דני סנדרסון, הבן אדם מתחנן לסלפי שאגיד לא?.

אריאלי מקץ

במשרד הפרסום בולטון מחפשים כבר תקופה איש/ אשת יחסי ציבור במקום אליהו אליוביץ( רוטרניק) שפרש. אם אתם חושבים שאתם מתאימים, שלחו קורות חיים לבריסק.

אב למופת: ביום שישי נצפה השדרן מנחם טוקר במסעדת קפה קפה  בקניון רמות בירושלים, כשהוא סועד עם בתו.

לחדשות מספרא: חבר המועצה החדש פיני עזרא נצפה ממלא טסטים במכוניתו בחניית חברי המועצה .

טראמפ

מקץ ההוא

מסיבת חנוכה התקיימה השבוע בבית חבר מועצת העיר ירושלים יצחק פינדרוס.

 

מקץ מור

 

אברהם בצלאל עוזרו האישי של סגר"ע צביקה כהן הגיע ללשכה  שעתיים לאחר שחזר מחו"ל. אותו בצלאל חגג השבוע 35 חורפים .

ועדיין באותה הלשכה, יוני משרקי  רל""ש לשכתו של צביקה כהן יצא לטיול טרקטרונים באילת.

אילת מקץ

בליל יום שני חנכו בנק ירושלים את סניף הבנק בשכונת רב שפע. בהדלקת נרות שנערכה במקום השתתפו: סגני ראש העיר  ירושלים ישראל קלרמן ומאיר תורגמן. שרוליק פרוש כמו כן, חבר המועצה משה ליאון.

קלרמן בנק

שרגא ניימן, שהיה טרוד השבוע בהכנת טקסי הדלקת הנרות בכותל המערבי, הספיק להדליק נר שני של חנוכה רק לאחר צאת הכוכבים.

שרגא מדליק חנוכה

לבקליינע נודע על כך שבמסדרונות ספרא מפזמים על איש ציבור נודע שהתעשר לאחרונה והפך לבעל דבר אצל המרחיבים והמחתימים.

בברית יחד: ראשי דגל התורה והרב הראשי הרב לאו חגגו עם הדובר ירח טוקר את הולדת בנו יונתן. מנחם שפירא וגפני הסתודדו לשיחה ערה על אירועי החודש האחרון.

גפני ירח מקץ

ירח מקץ

היזם יקי רייסנר הזמין לביתו את פרשן חדשות 2 אמנון אברומביץ , הצטרף בהמשך קלמנד לבסיקנד. אומר זאת כך יונית…" למרות גל הטרור לא הפסקתי לעשן"…

יקי ר

פינת המזל"טים:

מזל טוב לעורך עיתון מרכז העניינים יצחק נחשוני לרגל הולדת הנכדה.

אפרופו נחשוני , זקן העיתונאים חשף השבוע במרכז הענינים על תכנית משטרתית על ציון הרשב"י, לא חלפו כמה שעות ודובר המשטרה גרברציק הכחיש בקולו את הידיעה. נחשוני שב  וחזר על גרסתו.

מזל"ט לצלם אריאל רבינסקי לרגל נישואי בתו שהתקיימו השבוע.

מזל"ט ליו"ר יחד אלי ישי לרגל אירוסי בתו עם בחור ממיר ברכפלד.

מזל טוב לפרשן עיתון בקהילה יעקב ריבלין לרגל הולדת הנכדה.

מזל טוב לסופר חיים ולדר לרגל הולדת הנכד. בן לכלתו עובדת עיריית בני ברק יפי ולדר.

יו"ר שס השר אריה דרעי השתתף הערב בבר מצוה לבן המשב"ק של מרן, הרב צבי חקק , לשם הגיעו רבנים ואישי ציבור רבים.

חנוכה דרעי

אי שם בצפון הארץ  ישב מנחם גשייד שבעה על פטירת אביו לשם הגיעו אביגדור ליברמן נתן אשל, איש סודו של ביבי וטל גן צבי, ראש המטה של נפתלי בנט.

דייש חנוכה

על זה לא שמעתם: במתחם מגדלי בסר בבני ברק צפוי להיפתח בחודש הקרוב מתחם מזון ענק המונה לא פחות משמונה מסעדות, בתחילה יפתח סניף של זיסליק, קפה לנדוור ישופץ, אם בא לכם בשרי אז "לחם בשר" מנמל תל אביב פותחת סניף גם במתחם שם יפתח אולם כינוסים  .

 מקבץ קצרצר של אירועי חנוכה: כצפוי: עוזיה צדוק זכה בכוכב הבא, את הבשורה  הרשמית הוא קיבל בפריז בשהותו  עם המורה יהורם גאון ואוהד מושקוביץ.

אוהד

יואלי קליין והקלידן משה אוסטרליץ שרו ושמחו באירועי החנוכה של ארגון 'בלב אחד.

רדיו קול חי ערך  הערב מסיבת חנוכה עם יוסלה אייזנבך ברובע היהודי בירושלים – בהשתתפות האדמו"ר מנייטרא בית שמש ובליווי הזמרים אבי מילר וילד הפלא ארי רייך. אשר גרייבר הנחה.

גרייבר

הערב התקיים בבית חולים איכילוב טקס הדלקת נרות חנוכה מרגש של מתנדבי זק"א ת"א הזמר יחיאל ליכטיגר עם הבעל מנגן דודי פלדמן ולהקת הקוזקים בניצוחו של יוני וייס הרקידו את החולים. איש החסד הנודע חונה דייטש היה חתום  על הפקת האירוע.

בערב  (יום שני) יצא עודד מנשה לרכוש חנוכייה לחג….על הדרך הצטרף לאירוע שנערכו אנשי העסקים  יעקב ביבלה ובני פיגל מבעלי  רשת ואהבת, שכלל בין היתר: הדלקת נר שני של חנוכה, מחרוזת שירי חנוכה וטעימות של סופגניות ולביבות…..

חנית 2

דוד רוזנטל ואיש המחשבים של מודיעין עלית שלומי קוריץ שימחו וליהטטו בבר מצווה של ילד מיוחד.

רוזנטל מקץ

ולסיום: עורכי האתרים החרדים השתתפו במסיבת יום הולדת של העסקן ישראל ירט. חונה דייטש, חיים אילוז ומני גירא הפגינו נוכחות.

הולדת מקץ

שבת שלום וחנוכה שמח.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.