חנוכת הבית למרכז 'לב לאחים' ברחובות(גלריה)

במעמד אדיר של כבוד התורה חגגה העיר רחובות את חנוכת הבית למרכז הפעילות החדש של 'לב לאחים' שהושלם ברוב פאר והדר לאחר שנים ארוכות של עיכובים שנבעו מהתנכלות גורמים שונים להקמת המרכז {לא נכנעים לטרור}

במעמד אדיר של כבוד התורה חגגה העיר רחובות את חנוכת הבית למרכז הפעילות החדש של 'לב לאחים' שהושלם ברוב פאר והדר לאחר שנים ארוכות של עיכובים שנבעו מהתנכלות גורמים שונים להקמת המרכז.

היה זה מחזה שהעיר רחובות טרם ראתה כמותו. רחוב זכריה מדאר אחד מרחובותיה המרכזיים של העיר נחסם לתנועה לשעה ארוכה כאשר לכל אורכו עוברת תהלוכה ענקית של אלפים השמחים בשמחתה של תורה, בהכנסת ספרי התורה בשירה ובריקודים למשכנם החדש בבית הכנסת 'זכור לאברהם' בבית המדרש 'הליכות חיים' שבמרכזו של מרכז 'לב לאחים' החדש.

במרכזה של התהלוכה הגדולה צעדו מאות משפחות קהילת השבים, על נשיהם וטפם כאשר דמעות גיל בעיניהם שמחים בהקמת מקום של קבע ל'מקדש המעט' בו זכו להגיע לחיי תורה ומצוות.

לאחר הכנסת ספרי התורה להיכל עבר הציבור הגדול למרכז הקהילתי הגדול הנמצא מול בית מרכז 'לב לאחים' שם התקיימה סעודת המצווה ועצרת גדולה בה נטלו חלק מאות רבות מתושבי העיר ואורחים רבים.

על במת הכבוד ישבו המרא דאתרא הגאון רבי שמחה הכהן קוק, ראשי ישיבות וכוללים, דיינים ורבני העיר ובראשם מרנן ורבנן גדולי התורה הגאון הגדול רבי ברוך דב פוברסקי,

ראש ישיבת פוניבז' וחבר מועצת גדולי התורה, הגאון הגדול רבי דוד כהן שליט"א ראש ישיבת חברון והגאון הגדול רבי שמואל יעקב בורנשטיין שליט"א ראש ישיבת 'קרית מלך'.

את העצרת פתח והנחה מנכ"ל 'לב לאחים' הרב אליעזר סורוצקין אשר פתח ואמר: זה היום עשה ד' נגילה ונשמחה בו. למעלה מעשור שנים היינו כחולמים ועכשיו זכינו להשלמתו של הבית הגדול הזה בו מגדלין לתורה, בו מקרבים יהודים לאבינו שבשמים.

AM8A5123

AM8A5123 (1)

AM8A4244

AM8A3976

AM8A4137

AM8A4408

AM8A4821

AM8A4839

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.