חנק את אשתו וקבר אותה

כתב אישום חמור הוגש כנגד עאוני זידאת, תושב נצרת עילית בן 24, שרצח אשתו למרות שעדיין טרם אותרה גופתה בפעם הראשונה מוגש כתב אישום בגין רצח ומבלי שהודה ברצח. { כתב אישום}

כתב אישום חמור הוגש כנגד עאוני זידאת, תושב נצרת עילית בן 24, שרצח אשתו למרות שעדיין טרם אותרה גופתה  בפעם הראשונה מוגש כתב אישום בגין רצח ומבלי שהודה ברצח.

 

הנאשם עצמו הגיע לפני כחודש, לתחנת המשטרה בנצרת ודיווח כי אשתו, אחלם בת ה-20, שהייתה בחודש ה-6 להריונה, נחטפה. לטענתו, בעת שנסעו השניים בכביש 79, עצרו את הרכב שני רעולי פנים וחטפו את אשתו.

 

חוקרי המשטרה שהטילו ספק בגרסת הבעל,החלו בבדיקת החשד כי הבעל הוא זה שרצח את האישה ופתחו בסריקות אחריה ביער צ'רצ'יל, בליווי כלבי משטרה ומסוק. בהמשך גילו במשטרה כי יום לפני כן, שהו בני הזוג בצימר בנצרת עילית.

 

מבדיקת מצלמות האבטחה של הצימר נראו השניים בכניסה לצימר, כשבידיו של הבעל תיק גדול. בהמשך תועד הבעל כשהוא נושא בידיו את אשתו הנראית מעורפלת הכרה ובמשטרה גבר החשד כי כבר בעת הזו הייתה מתה. נעליה של הנרצחת נמצאו מושלכות בקרבת מקום – מה שהפסיק להפלילו.

בהמשך התגלה כי הנאשם ביקש מגיסו מעדר, ככל הנראה בכדי לחפור קבר לטמון בו את אשתו. בחקירתם הודו האחות והגיס כי הנאשם התוודה בפניהם שרצח את אשתו בחניקה.

 

דובר מחוז צפון יקי אוחנה, אמר לחדשות 2 Online כי החיפושים אחרי הגופה נמשכים גם בימים אלה. "זידאת רצח את אשתו והסתיר את גופתה, אך למרות הכל הצלחנו בשיתוף פעולה עם הפרקליטות לגבש את הראיות נגדו והבוקר הוגש כתב אישום חמור בגין רצח אשתו", אמר רפ"ק עוזי הדר, ראש מחלק פשעים במחוז הצפוני. כמו כן הוסיף גורם בפרקליטות כי אכן מדובר בתקדים בו מוגש כתב אישום נגד רוצח, כשהגופה לא נמצאה וגם לא התקבלה הודאה.

אמה של אחלם זידאת, הנרצחת מספרת כי בתה הגישה בעבר פעמיים תלונות על אלימות נגדו, אך משכה אותן לבסוף כי אהבה אותו והאמינה שיחדל וישתנה. בשיחה עם חדשות 2 Online היא אמרה כי באחת מאותן פעמים בהן בעלה, עאוני זידאת, הרביץ לה, בתה פונתה באמבולנס ואושפזה בבית החולים בעקבות המכות. "היא אהבה אותו וגם כשהוא הרביץ לה היא החליטה לוותר", סיפרה האם. "אנחנו היינו לו למשפחה, הכנסנו אותו לבית שלנו, הוא היה חסר כל".

 

לדבריה, כשהנאשם הלך למשטרה – שם דיווח שאחלם נחטפה על ידי רעולי פנים בעת שנסעו ברכב בכביש 79, היא הגיעה אתו לתחנה כדי לוודא שהוא באמת מגיש תלונה על כך שהיא נחטפה.

אמא של אחלם מתפללת שימצאו את גופתה: "אני רוצה להביא אותה לקבורה וגם את העובר". על העונש המגיע לבעלה שנאשם ברצח אמרה: "50 שנה בכלא לא יספיקו על מה שהוא עשה לנו, כל המשפחה חיכתה לרגע שיוולד התינוק והוא מנע את זה מאיתנו".

 

בני המשפחה הגיעו היום לבית המשפט וצעקו לעברו וקיללו ואחותה של אחלם זעקה: "מגיע לו עונש מוות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.