חרפה במנצ'סטר: חסיד שוטה הסית אלפי מפגינים נגד ישראל • צפו(וידאו)

מהרסייך ומחריבייך: אלפים הפגינו נגד ישראל במנצ'סטר, כאשר למרבה הבושה אחד הנואמים בהפגנה היה יהודי בלבוש חסידי. הקהילה החרדית בעיר: "הוא וקבוצתו לא מייצגים אף אחד"

אלפי מפגינים פרו-פלשתינים הפגינו אמש במנצ'סטר נגד ישראל. למרבה החרפה, חסיד שוטה השתתף גם הוא בהפגנה והסית את הקהל. צפו

[alooma ref="de58cd084cd5944fa196ca99f41ed7c3.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בקהילת מנצ'סטר החרדית אומרים ל'קוקר': "האנשים האלה הם מיעוט שולי והזוי שאין להם שום רב ומדריך ואין להם שום גיבוי מאף אחת וזה יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל".

23 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גירסא מתוקנת

  לכל המגדפים והמחרפים למיניהם ובפרט לשומרי התורה אשר קוראים עצמם חרדים המשיכו בדרככם הנלוזה אין מה להתווכח אתכם או לקלל אתכם או לבזות אתכם כי ממילא זה לא יעזור אבל שהשלטון הציוני הארור יתפנה מעיסוקיו בשחיטת ערבים ויפנה אליכם אנא קבלוהו ואת חיליו וצבאו וגזירותיו בסבר פנים יפות כי זה יהיה חלקיכם אם לא תחזרו בתשובה ותנקו את ליבכם וראשכם מהכפירה והמינות שאתם שקועים בה ודעו לכם כבר אמר זאת הרבי הרש"ב זצוק"ל אחד מאדמורי חבד( שעוד היה כזה דבר) שכל מי שלא מתנגד אליהם אל הציונים כפי כוחו הוא ודאי מהם אוי לנו שכך עלתה בימינו שיהודים חרדים ידברו בגנות מי שמוחה באלו מהרסי התורה ולגבי נטורי קרתא אמר כבר הרב ר יהודה צדקה זצוקל שהמשיח יבוא הוא יבוא אליהם וכל מי שמבזה באיזה אופן אנשים אשר מוחים בציונים ופעולתיהם (שהם בדר"כ נגד עם ישראל נגד התורה ונגד ה' ) לא ינקה אסיים בתפילה יהי רצון מלפני בורא עולם שיציל את עם ישראל מהמדינה הציונית ויחזיר את כל אלה אשר חושבים שהמדינה היא הצלתם לאמונה האמיתית בדרכו של אברהם אבינו (אשר ככל הנראה אם היה חי ביננו היום היה זוכה לאותם גידופים וחרפות שזכה בהם החסיד הנ"ל) יהי רצון שתתבטל המדינה הציונית בתכלית הביטול במהרה בימינו מתוך חסד ורחמים על עמו ישראל נ,ב לגבי קהילת מנצ'סטר אומנם הרוב הכללי הם כאילו פרו ציונים (למרות שמדובר בילדי שמנת אנגלים שלא מבינים לא בציונות ולא באנטי ציונות דבר וחצי דבר) אך על כל פנים יש כאן קהילה גדולה של סאטמר כמה מאות משפחות אשר הם אנטי ציונים אז כך שלא מדובר בחסיד בודד אולי מדובר במקדש ה ברבים בודד אשריו ואשרי חלקו!!!!!! וזיכרו שוב פרו ציונים מדומים עם זקן ופאות (אגב לידיעתכם מקימי המדינה עוד לפני שרצו להיפטר מהערבים רצו להיפטר מכם וכמה שיותר מהר מי שרוצה יחפש את הסרט הרצל והציונות https://www.youtube.com/watch?v=9TonKGLDJz4 ) לא לעולם חוסן יושב בשמים ישחק ילעג למו

  שמעון |
  הגב
 2. לא נורמלייייייייייייייייי! חילול ה" ממש!!! בושה וחרפה!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. "גם בשעת מלחמה צריך לדעת לא להתחבר לרשעים" כך אמר מרן הגאון הצדיק הגרי"י קלמנוביץ שליט"א, "המלחמה האמיתית היום היא נגד ה'ערב רב' וה'עמלק' של השלטון והצבא" "גם היום יש להזהר מלהתחבר לרשעים", כך מתריע הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א.

  מאות אברכים ובחורי ישיבות השתתפו אמש (שלישי), בבני ברק בשיחה נדירה אותה מסר מרן הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א הממעט לצאת מביתו ולשאת דברים בציבור. הפעם חרג ממנהגו ומסר שיחה בבית המדרש תלמידי ישיבת פוניבז' צעירים בעיר.

  "כיום", פתח ואמר הגרי"י, "עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני שכדברי הגר"ח זיע"א 'תכליתו של הציונים היא לעקור את יסודי הדת'. כיום הדבר כבר בולט כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז"ל שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים שהם מזרע עמלק. על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות.

  "וכיון ועיקר כוחו של השלטון", המשיך, "זה הצבא, וכפי שהתבטא אותו רשע ( ראש הממשלה דאז דוד בן גוריון שהצבא הוא 'בית חינוך טוב' מ.ו.), ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב שלא להתחבר אליהם לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי, וגם התפילה שצריכה להיות עליהם היא על פי גדרי התורה. כפי שהעידו מהסטייפלר זצ"ל שאמר שהתפילה עליהם צריכה להיות רק מכיון שיש שם גם "ערליכע יידן" (יהודים הגונים. מ.ו.).

  "כל שיקולי המנהיגים שלהם אינם טהורים", המשיך ואמר, "בודאי אינם על פי תורה ומתוך זלזול בחיי אדם. ואשר לחיילים, כבר פסק החפץ חיים, שכל שיש בו אפיקורסות ומערער אף על דקדוק אחד מן התורה אינו בכלל עמיתך ולכן אין חיוב להתפלל עליהם. ואמנם אם נהרגים על קידוש השם יש להם שכר רב".

  אשר למלחמה הדגיש, "המלחמה האמיתית והגדולה כיום היא לעמוד מול הניסיוןלהרס המחיצות בין בני תורה לערב רב שבחוץ, ובכלל זה הניסיונות והפיתויים ללימודי חול ו"השתלמויות" שהם מסילה להתדרדרות עד שאול תחתית. ותפקיד כל אב ואם הוא כלשון החזו"א: 'ידינו עסוקות בבנין 'חומות' ולהקים 'חיץ' בינם לביננו".

  "חובתינו בשעה זו", סיים, "היא ללמוד מדרכיו של אהרן הכהן להיות אוהב שלום ורודף שלום בתוך ציבור בני התורה, וכך ליצור חומות התבדלות מהעולם שבחוץ".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. עשרות אלפים??? אין שם אפילו מאה איש!!

  ואנא ממכם תסירו את הוידיאו, הזה בא לי להקיא, ירד לי הלחץ דם. זה מוסיף כאב על כאבנו לראות כאלו דברים.

  חרדי |
  הגב
 5. שילך לעזאזל הוא וכל הנטורי קרטא רגע אחד קודם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  בתיה |
  הגב
  • אתה בטוח לא יהודי אמיתי הרב קלמנוביץ צדיק יסוד עולם ואלה שמאמינים במדינה בטוח שהמערברב שולחים בחורים ליהרג בישביל העמלקימשוגעים כי תעביר ממשלת זדון מהארץ לכוין על המדינהציונית שקמה להשמיד את עם ישראל פיזית ורוחנית בעיקר ואלה ששולחים את ילדיהם ליהרג בישביל המדינה העמלקית יש להם דין של רוצחים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 6. מסכן שוטה חושב שאם עושה חניפות לא יהרגו אותו אבל הם רוצים להרוג יהודים לא משנה להם חרדים חילונים ציונים או חסידים

  Mex |
  הגב
 7. מטומטם! אדיוט! סתום! דפוק!טיפש! חלאת אדם!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. מסכן, חסכי ילדות וצומי . רק חילול ה' הם עושים המטומטמים האילו.
  הם חושבים שיש להם מעריצים- טעות כולם רק מקללים אותם!

  יהודיה |
  הגב
 9. תעשו עוצמה ותביאו את מספר הטלפון של הברנש וכולם יטרידו אותו בשיחות ואז הוא ירגיש טיפטיפה אפילו לא ממה שאנחנו סובלים כאן

  יחי |
  הגב
 10. תרגום חופשי ומקוצר: "קבלתי מסרון מחבר "מסוכן ליהודים להסתובב היום במרכז העיר כאן, בשל הפגנה גדולה המתרחשת במקום" והמסרון הזה דווקא דירבן אותי, והוא הסיבה להימצאותי כאן ביחד איתכם. המלחמה המתרחשת בפלסטין, איננה קשורה כלל ליהודים וערבים, אלא לציונים שהשתלטו בכח הזרוע על האדמה שגרתם שם ב48'. המדינה הזאת מדכאת לא רק אתכם אלא גם את היהדות השורשית המאוד חרדית בארץ. הבה נשאיר את המלחמה לשם ונגור כאן בהרמוניה מושלמת. במדינה הזאת (בריטניה) הנותנת זכויות שוות ליהודים וגויים, כולל ערבים ופלסטינאים".

  עד כאן התקציר, ומכאן לפרשנות שלי, שאיננה פופלארית. אבל היא דעתי, וכדאי להקשיב לה:

  אני מכיר היטיב את העיר מנצ'סטר, ויכול להבין את הפחד של יהודי חרדי מאלפי פלסטיים שמתקבצים במרכז העיר. ייתכן מאוד שהברנש (האמיץ) הזה, נשלח ע"י הנהגת הקהילה כדי להנמיך להבות. לפני שאיזה פלסטיני חמום מוח יחליט לעשות שפטים ביהודים השלווים המתגוררים באלפיהם בסאלפורד ופרסטוויץ'.

  זאת מעבר להזיות של קבוצת נטורי קרטא הגרים בעיר (ראש נפגשי אחמדינגא'ד גר כאן).

  נתן |
  הגב
 11. למה הבאתם את זה? מיותר. ביטול תורה לקרוא את זה. תורידו את הכתבה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב