"חסר אונים": 'ישראל היום' תוקף לראשונה את רה"מ

ישראל היום ונתניהו כבר לא:  בטור פוליטי חריף  שזכה להפנייה מהכותרת הראשית תוקף מתי טוכפלד את ראש הממשלה על "הרפיסות שבהסרת המגנומטרים"

תחת הכותרת "מפגן חוסר האונים של נתניהו", מבקר לראשונה 'ישראל היום' את ראש הממשלה על החלטתו להסיר את המנגומטרים.

החינמון שזכה לכינוי 'הביביתון' נמנע באחרונה מלאזכר ידיעות על מסעותיו של ראש הממשלה בחו"ל תמונתיו ותמונת רעייתו נעלמו מהחינמון שהחל לפרגן ליריבו השר בנט ובכך זכה לכינוי 'הבנטון' .

בטור פוליטי חריף  שזכה להפנייה מהכותרת בעמוד הראשון תוקף מתי טוכפלד את ראש הממשלה על "הרפיסות שבהסרת המגנומטרים".

"התגובה הישראלית לפיגוע שבו נרצחו שני שוטרים על הר הבית היתה כה אפסית ומבוהלת, עד כי לא היה כל ספק שכל תנועת התנגדות מצד הערבים ואנשי הוואקף תוביל לכניעה של מדינת ישראל שמ־1967 ועד היום מתנהלת על הר הבית כעלה נידף". ,תוקף טוכפלד שבעבר נחשב לכתב הבית של ראש הממשלה.

טוכפלד ממשיך ומצליף: "נתניהו הוא לא ראש הממשלה הראשון שמוביל קו של חוסר אונים ישראלי אל מול הזרמים האיסלאמיים החזקים השולטים במקום הקדוש ליהודים ביד רמה. ראשי ממשלות קודמים עמדו קפואים נוכח איומים רפים מצד טורקיה, ירדן וסעודיה כאשר רק החלו לשפץ את גשר המוגרבים המט ליפול, "אבל בניגוד לראשי ממשלה קודמים, הצעד שהוביל נתניהו שלשום בקבינט, הוא כזה המכוון באופן ישיר נגד הבסיס הפוליטי שלו.

בטור מזכיר טוכפלד את נתוני הסקר שפורסם אתמול בערוץ 2 לפיו עולה כי 77% מכלל הציבור סבור שפירוק המגנומטרים הוא התקפלות, טוכפלד סיכם בטורו כי  "חז"ל הפליגו רבות על הצורך בשמירה על "גאון יעקב", כלומר זקיפות הקומה של עם ישראל, כתנאי להישרדות בקרב העמים חורשי רעתו. אתמול היא שוב נסדקה לעיני מצלמות האבטחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.