חצות בשערי חסד: הגר"ש אוירבאך הכריע: נצח תרוץ במודיעין עילית – פרסום ראשון

דרמה בשכונת שערי חסד בירושלים: לאחר אין ספור שמועות וספקולציות, הפור נפל: סיעת נצח תרוץ בבחירות המונציפליות במודיעין עילית.

 אמש בשעת חצות עלו נציגי 'נצח' במודיעין עילית למעונו של ראש הישיבה הגאון רבי שמואל אוירבאך ודנו בעניין התמודדות נצח במודיעין עילית. על השולחן עלו וירדו שאלות רבות, כמו כן דובר על הפוטנציאל הגלום במודיעין עילית שם יש לא מעט מנויים ל'הפלס', הנציג הבכיר של נצח ישעיהו ויין שימש כיועצו של גוטרמן ובמהלך הקדנציה, נפרד ויין מגוטרמן לאור חילוקי דעות רבים ששררו בין הניצים.

 במהלך הפגישה, העלה ויין על השולחן את הבעיות הרבות מול העירייה והעומד בראשה יעקב גוטרמן שאינו מוכן להגיע עמם להסדר ואינו מוכן להעניק לנצח יותר מסגן ראש עיר.

  לאחר שעה קלה של התחבטות, הכריע ראש הישיבה כי אכן יש לרוץ בנפרד.

סגן עורך עיתון הפלס ישעיהו ויין כינס הבוקר עשרות נציגים מרחבי העיר מודיעין עילית, והכריז בהתרגשות: "רבי שמואל הורה לי אמש ב- 1 בלילה כי עלינו להתמודד לעירית מודיעין עילית, אנו נגיש רשימה בבחירות הקרובות.

 יש לציין כי וין לא יתמודד ראש בראש מול גוטרמן בשל יחסי הכוחות הברורים, אולם גם גוטרמן עצמו כבר אינו בקשר מזה חצי שנה עם אנשי הבית בחזון איש 5 שאינם אוהבים את התנהלותו של ראש העיר הותיק שמצדו מצפה לבחירתו בשלישית.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גוטרמאן מיציתה יעלה הביתה כולך דיבורים … תן את התנהלות המקום לבני תורה …. ותפסיק להיתחנף לכסף וכבוד

  חזו״א 5 |
  הגב
 2. בתמונה רואים את כולם מתנפלים על הכיבוד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רק לבכות ולבכות ולבכות ובכות ……………….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב