חצרוני: מנקה את הרצפה עם טלית

הפרופסור הפרובוקטור אמיר חצרוני פרסם בדף הפייסבוק שלו כי אפילו המנקה שלו כבר יודעת כי בבית שלו מנקים את הרצפה עם טלית, או להבדיל עם דגל ישראל. {פרובוקציה נוספת}

בתגובה לפרסום כי המשטרה צפויה להגיש בקרוב כתב אישום נגד נטלי כהן וקסברג, אמנית ויוצרת תיאטרון, בחשד לעבירה על חוק הדגל, הסמל והמנון המדינה לאחר שפרסמה סרטונים כיצד היא מבזה את דגל המדינה, כתב הפרובוקטור אמיר חצרוני פוסט בפייסבוק אשר הצליח להרגיז את הגולשים ברשת החברתית.

חצרוני כתב: "אני מאוד מעריך את נטלי כהן וקסנברג גם בזכות האמנות שלה וגם בזכות הייחוס המשפחתי כבת לזמרת בלהקת האחים והאחיות. מבחינה פוליטית, נטלי ואני רואים את ישראל עין בעין – מדינה מיועדת לגריטה ופירוק מיידי. בכל זאת, ישנם הבדלים, כי נטלי אמנית ואילו אני מדען".

חצרוני הסביר את ההבדלים. "לכן, נטלי מבזבזת בד איכותי על מיצגים נטולי תועלת בעוד שאני משתמש בדגל ישראל לספונז'ה. גם קורינה המנקה הפיליפינית הנאמנה יודעת שבקאסה פרופסור שוטפים את הרצפה רק עם דגל כחול לבן או מקסימום עם טלית".

בעוד שמרבית הגולשים זעמו על כך שהפרובוקטור שוב מבזה את הדגל של מדינת ישראל, אותה הוא דואג להכפיש ברחבי העולם, היו גם גולשים אשר הביעו את זעזועם מהעובדה שבביתו של מי שנולד לאמא יהודיה ושייך לעם היהודי, מנקים את הרצפה עם טלית.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. את מי המשוגע הזה מעניין, יש הרבה מפגרים בעולם את כולם האתר צריך לצטט? אולי בגלל תעודת ה"פרופסור" שלו?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. עזבו אותו הוא סתם אידיוט,עושה הכול לעצבן ולמשוך תשומת לב

    חילוני |
    הגב