חקירה פלילית בעקבות פריצה למטה של אראל מרגלית

המועמד להנהגת מפלגת העבודה קורא לפתוח בחקירה פלילית בעקבות הודעתו של ח"כ מרגלית על כך שנעשתה פריצה מלשכתו באופן יזום למערכת המפקד של המפלגה

בעקבות הודעתו הבוקר (ג’) של ח”כ אראל מרגלית על כך שנעשתה פריצה מלשכתו באופן יזום למערכת המפקד של המפלגה, וזאת על פי ועדת הבחירות נועדה “על מנת לפגוע באמינות המפלגה”, ח”כ עמר בר-לב, המועמד להנהגת מפלגת העבודה קורא לפתוח בחקירה פלילית.

“פריצה למפקד המפלגה ושינוי פרטים אישיים אינם מעשה קונדס משעשע, אלא מעשה שיכול להתפרש כדבר עבירה חמורה ולעבור לכדי חקירה פלילית. קראתי למזכ”ל המפלגה השבוע לחשוף את לשכת הח”כ שביצע את המעשה החמור, והרי זה פלא פתאום מודה ח”כ מרגלית במעשה. היות ונמצא כי מדובר במועמד להנהגת המפלגה שהיה מודע לפריצה מלשכתו שנעשתה באופן יזום, אל לה למפלגה לעבור על כך לסדר היום. בנוסף, מכיוון שועדת הבחירות קבעה כי הפריצה נעשתה כמעשה פרובוקציה שנועד לפגוע באמינות המפלגה, אפנה גם לועדת הבחירות"

עוד הוסיף המועמד כי “שמם הטוב ובחירתם החופשית של עשרות אלפי מתפקדי העבודה צריכים להיות קודש הקודשים של המערכת, ואסור שיהיו תחנת עננה כלשהי. מי שיבחר להנהיג את המפלגה חייב לעמוד באמות המוסר הגבוהות ביותר ושמעשיו לא יטילו כל דופי. רק כך נוכל להחליף שלטון מושחת בהנהגה אחראית, נקיית כפיים ובעלת חזון. מי שלא עומד בקריטריונים אלו ראוי שישא בתוצאות מעשיו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.