חקירתה של שרה נתניהו – ביום חמישי

לאחר אינספור שמועות בנושא מפרסם הערוץ הראשון כי חקירתה של רעיית רה"מ נקבעה ליום חמישי הקרוב {פרשת המעונות}

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, תיחקר ביום חמישי באזהרה בפרשת מעונות ראש הממשלה, זאת לאחר תיאום בינה לבין החוקרים – כך חושף כעת הערוץ הראשון.

בחודש האחרון מונחת על שולחנו של היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בקשת המשטרה לחקור באזהרה את נתניהו בחשד לעבירות על טוהר המידות בפרשה, שעיקרה חשד כי בני הזוג נתניהו הציגו תשלומים פרטיים לנותני שירותים בביתם הפרטי בקיסריה כאילו היו קשורים למעון הרשמי בירושלים – והמדינה שילמה במקומם.

בחודש יולי, בעקבות פניות חוזרות של המשטרה, הפכה הבדיקה המשטרתית שאישר וינשטיין לחקירה רשמית. זאת בעקבות דו"ח חמור של מבקר המדינה בעניין.

כזכור, בשבוע שעבר חשף העיתונאי יואב יצחק כי רעייתו של ראש הממשלה החביאה מאות מתנות אצל אחד ממקורבי בני הזוג. המתנות הוסלקו במרתפו של מיליארדר הקשור עם בני הזוג.

ע"פ הפרסום, דבר הימצאות המתנות במרתפו של המיליארדר התגלה בעקבות תיקונים שנערכו בבית על-ידי אנשי מקצוע. המרתף שבו אוחסנו המתנות היה נעול, ומשאשר בעל הבית לפתוח אותו התגלו המתנות, שבחלק מהן אף היו כיתובים בהן נרשם שמו של נתניהו.

לטענת יואב יצחק, שרה נתניהו המשיכה בשתי הקדנציות האחרונות של נתניהו כראש ממשלה להחביא מתנות שהתקבלו, למרות מחויבותה להעבירן לרישום ולאחסון במשרד ראש הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.