משרית חדד – עד הרב ארוש • יום שמע ישראל (וידאו) (תמונות)

היום בלילה זה קורה – מעמד בינלאומי מרגש של קריאת 'שמע ישראל', בו ייקחו חלק גם סלבריטאים חילונים. את המעמד הזה – אסור לכם לפספס

היום בשעה 21:30 בלילה (לפי שעון ישראל) יתאחדו יחדיו כל יהודי העולם, למעמד מרגש שכמותו טרם היה – קריאת 'שמע ישראל' בצוותא.

את הרעיון הכביר הגה חכם ירושלמי בן 107 באוזניו של הדרשן ומזכה הרבים ר' מיכאל גרינוולד. הלה, הזדרז לפנות למשה בן לולו – מגיש תוכניות ברדיו 'קול חי' ורדיו 2000, ולספר לו את דברי המקובל הירושלמי: "זה יעשה טוב לעם ישראל", אמר.

הרב שלום ארוש משתף
הרב שלום ארוש משתף

השניים לא בזבזו זמן – פוסטים הוכנו במהירות הבזק, ופורסמו ברשתות החברתיות השונות. וראה זה פלא, תוך זמן קצר (שבוע וחצי ליתר דיוק) צבר דף הפייסבוק 'כולנו שמע ישראל' שהוקם לצורך המטרה הנעלה – למעלה מ-3900 משתתפים, והמספר רק הולך ועולה.

שרית חדד, עינב בובליל, מירי בוהדנה וזבולון מושיאשווילי – הם רק חלק מזערי מהסלבריטאים שהצטרפו לפרויקט החשוב, אך הרשימה עוד ארוכה ועליה נמנים חרדים, מסורתיים וחילונים, גברים ונשים בארץ ובעולם. כולם יקחו ב"ה חלק, במעמד המרגש ויוצא הדופן. "אני שמח מאוד שההיענות הייתה גדולה, אבל למעשה – דווקא עכשיו, שלושה ימים לפני הרגע הגדול, אנחנו נמצאים בשיא הרישום. לא אתפלא אם נגיע למיליון וגם לשני מיליון יהודים שישתתפו בפרויקט החשוב הזה.

באדיבות: שרית חדד - העמוד הרשמי - אבי גואטה הפקות
באדיבות: שרית חדד – העמוד הרשמי – אבי גואטה הפקות
רינת גבאי
רינת גבאי

 

עינב בובליל
עינב בובליל

"הפרויקט הזה הוא ההוכחה לכך שאם רוצים, אפשר למצוא מכנה משותף בינינו – דתיים וחילוניים", מוסיף הרב בן לולו, "אנחנו חייבים למצוא רגעים מאחדים, להתבונן על 'מה כן' מאחד אותנו, ולא להתרגל לפלגנות ולשנאה. אני מקווה שהמעמד הזה יהיה רק יריית הפתיחה לעוד הרבה רגעים מהסוג הזה".

צפו בפרסום המעמד בשפת האנגלית, פורטוגזית, וצרפתית

6

9

פרסום הפרויקט בשפה האנגלית

פרסום בשפה הפורטוגזית

5

פרסום בשפה הצרפתית

באדיבות הידברות

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "זכור ד' לבני אדום את "יום ירושלם"
  האומרים ערו ערו עד היסוד בה'".

  מה זה "יום ירושלם" ? כמובן הוא יום-החורבן הגדול של עם ישראל, והשמד של הציונים, ותפקידם דומה ממש לבני אדום ביום זה. ידעו כנראה היטב היטב את כל אשר עשו האדומים לעמו. הם בני אדום [וגם מדינת השמד] ביקשו לעקור הכל, לבל יישאר שריד ופליט המקיים תורה ומצות ואפילו לא מצוה אחת ר"ל.

  היה זה מדינה ועם, שידע את כל המחבואים ונקיקי-הסלעים, אשר בהם מצאו לעצמם מפלט פליטי שואת החורבן. כל זה היה מכוון לתכלית אחת ויחידה לערער עד היסוד את קיומו של העם המקיימים מצות השם ית'. איננו צריכים להפליג רחוק להסברת מצב דומה. על בשרנו אנו יודעים היום יפה יפה את אשר עוללו לעמנו ע"י הציונים מדינת השמד והניאוף נגד הבורא עולם ותורתו הקדושה. "יום ירושלם" הוא כמובן יום-החורבן הכי הגדול של עם ישראל ע"י הכופרים המסיונרים של מדינת איזראל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב