חרדים השחיתו את השלטים של רחל עזריה • צפו

חרדים השחיתו הלילה שלטי בחירות של רחל עזריה על אוטובוסים בירושלים. גורמים: מדובר בספין, המעשה צולם מ-4 זויות

חברת הכנסת רחל עזריה, המתמודדת על ראשות עיריית ירושלים, תכננה להשיק הבוקר (שני) את קמפיין הבחירות החדש שלה על פני 300 אוטובוסים ברחבי העיר תחת הכותרת "תאמינו. זה אפשרי לחיות יחד", אך אמש, שעות ספורות לאחר צאת צום ט' באב, נצפתה קבוצה של חרדים קיצוניים שהם משחיתים ומסירים אותם מאוטובוסים ברחבי העיר.

צפו בוידאו:                            

הקמפיין, נושא את תמונתה של הח"כית. הבוקר סיפרה עזריה כי את סרטוני ההשחתה קיבלה במהלך הלילה מעשרות חברים מהמגזר החרדי, גברים ונשים שהזדעזעו מהמעשה והביעו שאט נפש, לדבריה.

עזריה אמרה כי "הניסיון האלים לפגוע במערכת הבחירות אינו משקף את ירושלים, את הירושלמים, או את הציבור החרדי. להפך. זאת קבוצה קיצונית, ושולית. בירושלים אנחנו יודעים לחיות יחד מתוך כבוד הדדי, גם אם זה לא תמיד קל. לא ניתן לקיצוניים להחליט עבורנו. במוצאי תשעה באב אני אומרת למשחיתים: את המודעות קל להדביק מחדש, בתוצאותיה של שנאת חינם הרבה יותר קשה לטפל. אבל אנחנו נעשה זאת. הרוב המכריע של תושבי ירושלים מתנער מכם. חילוניים, דתיים וחרדים כאחד".

אלא שלא כולם "קנו" את הסיפור. ירון אברהם מחדשות 2 כתב: "שלט פתיחת הקמפיין של רחל עזריה הושחת אתמול על ידי חרדים. באופן תמוה וקצת מחשיד, האירוע תועד מארבע זוויות שונות. איזו מקריות מרשימה".

גורמים נוספים הצטרפו אליו ואמרו כי מדובר בספין שנועד להביא לכותרות את הקמפיין של עזריה. "מועמד חכם אחר, לא היה שם שלטים של נשים במאה שערים", אמרו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.