חרדים נעצרו: הבריחו מאות טלפונים ניידים

המשטרה עצרה 6 חרדים חשודים לחקירה, בגין חשד שניסו להבריח משלוח של טלפונים ניידים בעת שהגיע לנתב״ג ועל פי החשד הוברח תחת מסווה של יבוא סחורה וזאת במטרה לחמוק מתשלום מס. {בדרך לחו"ל}

 

היחידה ארצית של משטרת ישראל יחד עם יחידות רשות המסים סיכלו אתמול הברחת מאות טלפונים ניידים לארץ וחשפו חשד לניהולה של רשת שיטתית ומובנית להברחת הטלפונים מחו״ל ולמכירתם בשוק, שפעלה על פי החשד במשך התקופה האחרונה.

הכוחות עצרו 6 חרדים חשודים לחקירה, בגין חשד שניהלו והפעילו ביחד את הרשת, לאחר שתפסו משלוח של טלפונים ניידים בעת שהגיע לנתב״ג ועל פי החשד הוברח תחת מסווה של יבוא סחורה מסוג אחר, בנסיון להערים על הרשויות ולהתחמק מתשלום מסי יבוא.

במסגרת הפעילות בוצעו חיפושים בבתי החשודים, בבתי עסק ובמחסנים שעל פי החשד שימשו את החשודים ונתפסו, כולל המשלוח שסוכל, מאות טלפונים שעל פי החשד הוברחו. כמו כן תפסו הכוחות נכסים, רכוש וחשבונות בנק לצורך בקשת חילוט.

הפעילות היום התאפשרה הודות לחקירה סמויה שהחלה בכח משימה משולב בתחום הנמלים המנוהל ביחידה ארצית של משטרת ישראל ונוהלה על ידי כלל גורמי היחידה המשטרתית בשת״פ עם יחידת חקירות מכס ומע״מ ירושלים, מכס נתב"ג ויחידת יהלום ברשות המסים ובסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור. החקירה מלווה מראשיתה על ידי המחלקה המשפטית של רשות המסים.

 

לחשודים מיוחס חשד לביצוע עבירות הברחה בנסיבות מחמירות, זיוף בנסיבות מחמירות, הוצאה וקיזוז חשבוניות פיקטיביות, עבירות על חוק איסור הלבנת הון ומגוון עבירות מס. בהתאם להתפתחות החקירה יובא מי מהם לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בהמשך.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.