הכירו: החרדים שעלו הבוקר להר הבית (וידאו)

הבוקר נצפו מספר חרדים כשהם עולים להר הבית ומסתובבים סביב מסגד אל אקצה. לעומת זאת , בני משפחת אלבוים לא עלו הבוקרא להר הבית {החברים של גליק}

פעילי הר הבית מממשיכים בפעילות הנמרצת להעלות להר הבית פעילים חרדים,  לאחר המאבק שהופעל כנגדם, בשבוע שעבר הודיעו יהודה גליק ואנשי הר הבית  כי יפעלו להעלות קבוצה של 100 אברכים ובחורים חרדים להר כבר בימים הקרובים.

הבוקר נצפו מספר חרדים כשהם עולים להר הבית ומסתובבים סביב מסגד אל אקצה. לעומת זאת , בני משפחת אלבוים לא עלו הבוקרא להר הבית

"נוכח הפגיעה ברב אלבוים שליט"א אנו מארגנים עליה חרדית המונית להר הבית, לאות הזדהות ותמיכה במאבק על בניין בית המקדש", נאמר במכתב.

VID-20151101-WA0030 from Kooker on Vimeo.

בהמשך תוקפים הפעילים ישירות את נטורי קרתא ו…כמה מבכירי העיתונאים החרדים שהתבטאו נגד הרב אלבוים: "ובוז ענק לאוסף הרשעים, ערב רב של נטורי קרתא יוסי אליטוב ואבי בלום, מנציחי דרכם של ירבעם בן נבט וטיטוס הרשע".

"בכוונתנו להגיע ליעד סביר של 100 אברכים ובחורים (מתוך כ-300 שכבר עלו)", מבטיחים הפעילים תוך שהם מרגיעים את החוששים מפני פרסום תמונותיהם "אנו מתחייבים לפרסם רק תמונות גב ולטשטש פרצופים".

הר הבית 5 הר הבית 3 הר הבית 2 הר הבית 1

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסופר על מרן הרב יעקב ישראל קנייבסקי זצוק"ל, הסטייפלער, שלאחר מלחמת ששת הימים וכיבוש הר הבית הכין כרוז מיוחד כדי לפרסם את חומרת איסור הכניסה להר הבית משום כרת, ותלמידיו אספו את חתימותיהם של גדולי הפוסקים. כשכבר היה מוכן לדפוס יצא הכרוז של הרבנות הראשית על חומר האיסור, ואמר הסטייפלער שכבר אין צורך להדפיס את הכרוז, שכבר יצאה הוראה שאסור. ולא רק רבנים מהציבור החרדי. גם רבנים חשובים וגדולים המזוהים עם הציונות הדתית, אז והיום, רובם ככולם התנגדו לעליה להר הבית ופסקו כי מדובר באיסור חמור של כרת. איזה עילוי יש לנשמת מרן אם הוא עצמו התנגד לעליה להר? הם חברת כת ליצני הדור. [עליהם - אמר רבי ירמיה בר אבא ארבע כיתות אין מקבלות פני שכינה, כת ליצים וכו' כת ליצים דכתיב משך ידו את לוצצים. הרי מובן שכת ליצים אינם מקבלים פני שכינה, משום שענין של ליצנות הוא היפך הבריאה] הרב אלישב זצ"ל פסק שעליה בזמן הזה יש חיוב מיתה בידי שמים!!! יש חיוב כרת!!! ראב"ד בד"ץ העדה החרדית בירושלים טוען כי מלבד איסור הכרת שבעליה להר הבית, הרי שהעולים מתוך מטרות אידיאלוגיות גורמים לאסונות ולפיגועים האחרונים. הגר"מ שטרנבוך סיים בקריאה "סלקו ידיכם מהר הבית" אלו העולים גם עולים לעילוי נשמת רבין, גלדא מאיר, הרצל, מנגלא, בן גוריון, היטלר, המן, פרעה, ערפאת או כל מה שיגרום לקבל תשומי למגזר חפשו אנשים יותר מיצגים מקובץ תמהונים. אינני מצליח להבין מאיזה בחינה העליה למסגדים נחשבת מצווה ועלית נשמה למרן ז"ל.

  מסופר על מרן הרב יעקב ישראל קנייבסקי זצוק"ל, הסטייפלער, שלאחר מלחמת ששת הימים וכיבוש הר הבית הכין כרוז מיוחד כדי לפרסם את חומרת איסור הכניסה להר הבית משום כרת, ותלמידיו אספו את חתימותיהם של גדולי הפוסקים. כשכבר היה מוכן לדפוס יצא הכרוז של הרבנות הראשית על חומר האיסור, ואמר הסטייפלער שכבר אין צורך להדפיס את הכרוז, שכבר יצאה הוראה שאסור. ולא רק רבנים מהציבור החרדי. גם רבנים חשובים וגדולים המזוהים עם הציונות הדתית, אז והיום, רובם ככולם התנגדו לעליה להר הבית ופסקו כי מדובר באיסור חמור של כרת.

  איזה עילוי יש לנשמת מרן אם הוא עצמו התנגד לעליה להר? הם חברת כת ליצני הדור. [עליהם – אמר רבי ירמיה בר אבא ארבע כיתות אין מקבלות פני שכינה, כת ליצים וכו' כת ליצים דכתיב משך ידו את לוצצים. הרי מובן שכת ליצים אינם מקבלים פני שכינה, משום שענין של ליצנות הוא היפך הבריאה] הרב אלישב זצ"ל פסק שעליה בזמן הזה יש חיוב מיתה בידי שמים!!! יש חיוב כרת!!!

  ראב"ד בד"ץ העדה החרדית בירושלים טוען כי מלבד איסור הכרת שבעליה להר הבית, הרי שהעולים מתוך מטרות אידיאלוגיות גורמים לאסונות ולפיגועים האחרונים. הגר"מ שטרנבוך סיים בקריאה "סלקו ידיכם מהר הבית"

  אלו העולים גם עולים לעילוי נשמת רבין, גלדא מאיר, הרצל, מנגלא, בן גוריון, היטלר, המן, גפני, פרעה, מכלב, ערפאת או כל מה שיגרום לקבל תשומי למגזר חפשו אנשים יותר מיצגים מקובץ תמהונים. אינני מצליח להבין מאיזה בחינה העליה למסגדים נחשבת מצווה ועלית נשמה למרן ז"ל.

  מסופר על מרן הרב יעקב ישראל קנייבסקי זצוק"ל, הסטייפלער |
  הגב