חרדים על המנגל: חילונים ממנגלים על אנדרטת החללים רגב וגולדווסר

בעוד התקשורת הכללית ממשיכה לסקר את הציבור החרדי בצורה שלילית , והפעם על הכוונת: חרדים שתועדו שהם קופצים למימי הבריכה  באנדרטת הזיכרון ל73 חללי אסון המסוקים – דווקא  ראש דסק החדשות ב'הארץ' גיל טבת חושף בטויטר שלו חילונים ממנגלים – על אנדרטה לזכר החיילים גולדווסר ורגב הי"ד.

עד כה התקשורת הכללית לא עשתה שימוש בחומר, זה לא חרדים, זה לא מעניין .

בתצלום נראה אזרח כשהוא ממקם את ציוד המנגל שלו בשטח האנדרטה ואף פותח את בקבוק הבירה שבידו בפינת שלט הכיתוב לזכרו של אלדד רגב ז"ל.

גיל טבת, שצילם את התמונה כבר לפני כשלוש שנים, מתייחס לאירוע אתמול באנדרטת חללי אסון המסוקים ואמר לערוץ 7 "התמונה שאני צילמתי לפני שלוש שנים מוכיחה שהישראלים מכל המגזרים והסוגים לא ממש מכבדים אתרי זיכרון ומורשת ואת המרחב הציבורי בכלל.

חרדים, חילונים, ערבים ויהודים כולם מלכלכלים ומשחיתים. הבחור המצולם כאן יכול היה לבחור פינה אחרת למקם את המנגל שלו בפארק של מאות דונמים. אך הוא, כמו רבים מדי מקרבנו, ויתר לעצמו ובחר את המקום הנוח והבלתי ראוי ביותר".

למען האמת, צריכים אותם חרדים שטבלו בימי האנדרטה להתבייש. בסך הכל צריך לכבוד ולהוקיר את החיילים המסורים שנשלחו לקרב, לא צריך לתת לתקשורת הכללית סיבה למסיבה, ובמיוחד סיפור שכזה מקומם ומרתיח את המשפחות השכולות, אולם בד בבד התקשורת כהרגלה מיטיבה להתעלם ולהתעסק שוב ושוב בציבור החרדי, מגן סאקר – עד שאר ישוב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.