חרדית לשעבר תרוץ לראשות העיר אשקלון – לאחר ש"ניצחה" במאבק נגד החרדים

לאה מלול, לשעבר דוברת בית החולים ברזילי באשקלון, חרדית לשעבר, צפויה להתמודד לראשות העיר אשקלון, לקראת הבחירות שייערכו לראשות ולמועצת העיר בחודש חשוון הקרוב.

דבר ההתמודדות פורסם בימים האחרונים, כאשר נמסר כי מלול התלבטה לא מעט באשר להתמודדות – אך החליטה לבסוף כן לרוץ לראשות העיר.
מלול, כזכור, הייתה דוברת בית החולים ברזילי בזמן הפרשייה שהרתיחה את הציבור החרדי לפני מספר שנים: הקמת חדר המיון התת קרקעי במסוך לבית החולים, מעל לקברים של יהודים שנמצאו במקום, ומעל שרידי עצמות.
מלול, חרדית לשעבר שגדלה לא פחות ולא יותר ב…מאה שערים, השתייכה בעבר לאחת החסידויות השמרניות בשכונה (מכיריה אומרים שמדובר בתולדות אהרן), אך עזבה את הדת בשל סיבות אישיות ומאז מתנכלת לציבור החרדי.
בפרשיית חדר המיון צידדה כנגד הציבור החרדי באשר לפשרות בנושא בניית חדר המיון, ודיבררה את בית החולים בתוקפניות נגד הצד החרדי.
בזמנו ניהלה מלחמה של ממש, יחד עם מנהל בית החולים, נגד הציבור החרדי. מלול הייתה בין אלו שהחליטו על הזזת העצמות העתיקות והבנייה של חדר המיון באותו מקום, כמו שאכן נעשה בסוף, למרות מאבקו העיקש של סגן השר לשעבר יעקב ליצמן.
מלול אישרה השבוע כי אכן קיבלה את ההחלטה, אך סירבה להוסיף פרטים.
עוד לא נודע אם תרוץ ברשימה עצמאית משלה או תצטרף לאחת הרשימות שכבר קיימות באשקלון.
"הכל ממש בהתחלה", אמרה, "הכל בחיתולים. דבר אחד אני מבטיחה: הקמפיין שלי יהיה חיובי".

תושבים חרדיים מאשקלון כבר הביעו את חששם מבחירתה של מלול כראשת העיר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אפשר לחשוב כמה קולות היא תביא כולה דוברת

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב