הרב בצרי שנפטר לפני כשבוע ניסה להציל חרדית מלחיות עם בדואי ונכשל. צפו בסרט המלא והמטלטל

הסיפור שמוצג כאן בסרט שלפניכם הוא תופעה מזעזעת של קשר חתונה בין צעירה יהודית חרדית בשם חנה עם בדואי בשם איברהים באזור באר שבע, יש לה כבר 3 ילדים ממנו רח"ל, בראיון לאורי רווח מהערוץ הראשון היא מספרת איך נתפתתה לקשר עם הבדואי עד לדאבון הלב חתונה איתו והולדת ילדים ממנו.

האבא הרב הראל כואב ושבור בין אהבתו לבתו לבין צער הנורא שגורמת לו הבת, לעומת זאת הבת חנה אומרת אני אוהבת את אבא מאוד אני לא יכולה להתנתק ממשפחתי החרדית, אבל מצד שני אני לא יכולה גם להיפרד מבעלי הבדואי.

מדובר בתופעה מסוכנת וכואבת בחברה היהודית, הבת חנה זוכה כל פעם לביקורים מצד אביה באוהל הבדואי, לראות ולא להאמין כמה היא קשורה לאביה והוא תופס אצלה חלק שאי אפשר להסביר את זה, גם ארגונים מגופים שונים שנלחמו נגד הבדואי באמצעים שונים, לא הצליחו בינתיים למנוע כדי למנוע התבוללות ואבדת נפשות מעם ישראל.

חנה נחשפת בפנים גלויות ועונה לשאלת אורי רווח על מה את מקפידה ביהדות: "אני מקפידה הכל כחרדית מה שאפשר, אוכל כשר, צמה ביום כיפור, עושה הכל כיהודית', אני מאמינה שיום אחד אני עוד יחזור לאבא, גם במשפחת בעלי הבדואי אומרים שהם מרגישים שזה יקרה יום אחד ואעזוב אותם", ועל כך מוסיף האבא הכאוב: "לא יכאב להם, זה בטוח".

גם לאחר שהצליחו להבריח את חנה לארה"ב התגלה כי חנה בהיריון מבעלה הבדואי, אך על ברית היא לא הסכימה לוותר, והבדואי נאלץ להסכים לכך. הרב אראל מתאר את מה שהתחולל בזמן שקיבל טלפון על ברית לנכדו שנולד מהבדואי: "פשוט התעלפתי והתרסקתי".

הבדואי לא הסכים בתחילה לעשות ברית לילד, אך לאחר כופר ושוחד של אלפי שקלים הוא נכנע והסכים לכך.

אך למרות הכל התקווה הגדולה היא בשמות הבנים של חנה: "קראתי לילדים רק בשמות יהודים, האחד נקרא יהודה, השני מנחם והבדואי קורא לו מוחמד, חנה האם אומרת: " הם גאים ביהדותם כיהודים". ומוסיפה: "הדימיון הכי פרוע שלי זה שהוא יתגייר, והוא לא מסכים לכך בשום אופן כמו שאני לא מוכנה להתאסלם".

הרב הצדיק רבי בנימין בצרי שהסיפור הכואב הגיע לאזניו אמר טרם נסתלק לבית עולמו לאורי רווח: "נפגשתי עם חנה, היא פשוט מסונוורת מההרגשה שנותנים שמה, מה שלא מקבלים במקום אחר, לא הצלחתי להשפיע עליה, הייתי מאוד מתוסכל מעצם הדבר", אמר הרב הצדיק בכאב שנסתלק מעמנו רק בשבוע האחרון והיה כאביהם של אלפי מעריצים ויהודים באיזור באר שבע.

צפו בסרט המטלטל "חנה שובי הביתה"

 

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סיפור ישן וידוע ויש עוד רבים כאלו לצערנו – היא במלכודת דבש – זאת התוצאה הקשה- של הקיצוניות וההכחשה של קשיים שעולים בגיל צעיר אצל הילדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • הם מתחילים בדרך כלל אים קטינות ביגלל זה הם מצליחים הוא אמור ביכלל להיות בכלא אבל כניראה שזה לא ישראלי כמו אייל גולן ביגלל זה הוא בחוץ לערבים לא עושים כלום

   אדי |
   הגב
 2. איך את מסוגלת עם אבא כזה מדהים לעשות את מה שאת עושה אני גר באילת וחילוני לגמרי .ראיתי עולם ואנשים מכל הסוגים . את צריכה להגיד יום יום תודה שיש לך אבא כזה. אבל תביאי בחשבון שהזמן עושה את שלו. ואל לך אלה לשמוע את המשענת היחידה שיש לך היום.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. עצוב ומזעזע ביותר!!! כל הכבוד לאבא שלא מתייאש! אבל איזה חילול ה'.. ה' ירחם עלינו. נ.ב. היא ניראת מאוד תמימה החנה הזאת.

  יהודה |
  הגב
 4. הרבה פעמים ערבים ובדואים מכשפים פשוטו כמשמעו את בנות ישראל ועל ידי זה שובים אותם. צריכים מקובל רציני שישחרר אותה מזה. אמונה פשוטה. ה' יעזור.

  יוסף |
  הגב
 5. אתרקוקר אולי תביאו סרטונים לא דרך שרת שחסום למסוננים בבקשה, אתם אתר חרדי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • צודק !! כל מה שקוקר מבאים זה לא עובר באתרים מסוננים !!!! נא להתייחס …

   יוני |
   הגב
 6. עצוב, מזעזע, ומפחיד!!! נשמה אומללה!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב