חרדי השליך חרסינה על בת 11: "שיקסע"

תקרית מזעזעת אירעה בשבת בלב בני ברק: עדן לוי, בת 11 מבני ברק, הותקפה על ידי גבר חרדי שיצא מבית הכנסת ברחוב יהודה הלוי וזרק לעברה ספל חרסינה. { בלב בני ברק}

תקרית מזעזעת אירעה בשבת בלב בני ברק: עדן לוי, בת 11 מבני ברק, הותקפה על ידי גבר חרדי שיצא מבית הכנסת ברחוב יהודה הלוי וזרק לעברה ספל חרסינה. כתוצאה מכך נפגעה הבחורה וטופלה. לדבריה, הגבר צעק לעברה  'שיקסע' בטענה שאינה צנועה.

אמה, אלין לוי, שפרסמה את תמונתה בפייסבוק הגישה הבוקר תלונה במשטרה על תקיפת בתה. "בנס שברי ספל פגעו רק בסנטרה של עדן ולא פגע באחד מכלי הדם שבצווארה. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה", סיפרה לוי לוואלה! NEWS.

אמה  של עדן סיפרה לוואלה חדשות על התחושות הקשות, "עדן ילדה רגישה שמאוד אוהבת את הסביבה הביתית ואת בני משפחתה. אתמול החליטה להתלוות אל אחת מחברותיה לפעילות בסניף 'בני עקיבא' שליד הבית שלנו", שחזרה לוי "משום מקום הגיע הגבר החרדי הזה מהתפילה, קרא לבת שלי 'שיקסע' וזרק עליה ספל חרסינה. הכוס נשברה לידה והרסיסים שעפו על עדן חתכו אותה בסנטר. במה חטאה הבת שלי, בזה שהיא ילדה יפה? היא מתלבשת צנוע, לא מחפש בעיות, זה פשוט רוע לב. החברות שלה סיפרו לנו שבכל שבת אותו חרדי אומר להן שהן לא דתיות מספיק ושיעזבו את המקום".

אלין כתבה פוסט בפייסבוק בו תיארה על הטראומה שעברה בתה: "עכשיו הבת שלי צריכה להסתובב עם שתי צלקות כל החיים, אחת בלב מהתנהגות המגעילה מאדם 'כאילו' דתי, ושנייה על הפנים היפות שלה. אני כועסת על הנבלה הזה", כתבה.

"הבת שלי מאוד קרובה אלי, חשוב לי מאוד לשדר לה שאנחנו חזקים ולחזק לה את הביטחון כדי שתוכל לחזור לשגרה כמה שיותר מהר, למרות שנפגענו עמוקות מהתנהגות המחרידה הזאת", הוסיפה האם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לכלא צריך לשלוח את הבן אדם.. למען יראו וייראו כל הלוקחים את חוק התורה לידיהם..

    אבי |
    הגב