חשד לפיגוע דקירה בשובו בנים: אברכים נפגעו (וידאו)

חשד לפיגוע דקירה בעיר העתיקה בירושלים: חרדי כבן 45 הגיע לתחנת המשטרה הקישלה בעיר העתיקה בירושלים כשהוא סובל מפצע דקירה בבטנו.
הרקע לאירוע הוא ככל הנראה לאומני

חשד לפיגוע דקירה בעיר העתיקה בירושלים:  חרדי כבן 45 הגיע לתחנת המשטרה הקישלה בעיר העתיקה בירושלים כשהוא סובל מפצע דקירה בבטנו.

הרקע לאירוע הוא ככל הנראה לאומני .

הפצוע הוא חרדי חסיד ברסלב בן כ-45 שהגיע לתחנת המשטרה בעיר העתיקה כשהוא סובל מפצעי דקירה, הוא  פונה לבית החולים שערי צדק.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי מדובר בגבר חרדי כבן 45 שנדקר ביציאה מישיבת "שובו בנים". באירוע נפגע אדם נוסף: אזרח ישראלי יהודי, בן 32, שנפגע קל ונחתך בצווארו.

המשטרה פתחה בסריקות אחד הדוקר ולאחר חיפושים נרחיבם אותר הערבי שחשוד בפיגוע.

למקום שוגר אמבולנס טיפול נמרץ מארגון מגן דוד אדום שפינה  את הפצוע במצב בינוני עד קשה.

צפו במעצר החשודים

מדוברות איחוד הצלה נמסר: אברך כבן 45 נפצע ככה"נ מדקירה בפלג גוף עליון ברחוב מעלה חלדיה בירושלים והגיע לתחנת המשטרה הסמוכה, מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בהכרה מלאה להמשך קבלת טיפול בבית החולים שערי צדק, נסיבות המקרה ייבדקו ע"י המשטרה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכופרים המנובלים הירושלמים שלוחי רבני העדה גרמו הפיגוע….

  לכבוד גאוני ורבני העדה-הבד”ץ ירושלם שליט”א:

  “אנא שפרו מעשיכם רבני הבד”ץ, ותתחילו לחזק את נשי הצנועות, המתלבשות עם שאל במסירת נפש גדול, כמנהג ירושלם של לבישת “שאל” מדורי דורות.

  תדעו שרק הנשים האלו הלובשות ה”שאל” מקרבות הגאולה שלמה, לכולנו, אז למה אתם לא מחזקים אותם? ידוע לכולם שאתם ושאר העדהניקס מבזים אותם ושונאים אותם בלב ונפש יום יום, ממש מעשה סדום!!! בשליחותכם הפגינו הבריונים והסיקריקים שלכם, בחוצות ירושלם נגדם, נגד לבוש הצנוע של ה”שאל”, ומי דשתקו ליה רבנן, ש”מ דניחה ליה ח”ו.

  רבותי: הלא חיללתם שם שמים ברבים, ושימו לב שמי אז, ממש אחרי ההפגנות שחיללו שם שמים ברבים בשליחותכם, התחילו כל גזירת הגיות נגד בני הישיבות החרדים לדבר ד’, או לאותה בושה” ראו מה שגרמתם לעם ישראל בארצינו הקדושה. כבר עבר שלשה שנים מהמחאות נגד הצנועות, ועוד לא שמענו שום מחאה מהגאב”ד הגרי”ט ווייס שליט”א על גל הפגיעה שפגו נגד הצנועות

  “אנו בטוחים בעז”ה: שבזכות הצניעות הנכונה שהוא רק בדרך לבישת נשי השאלים, הגזירה עבידי דבטלי ותורה מגנא ומלא, ולא יטוש ד’ עמו ונחלתו לא יעזוב, והננו לעתיר לבורא כל עולמים שיחון אותנו במהרה בדבר ישועה ורחמים ונזכה להגלות כבוד ד’, ולהרמת קרן התורה הצניעות והיראה לביאת גואל צדק במהרה בימינו, אכי”ר.
  ———– —————- ———–
  זה מזכיר לי מה שקורה בבד”ץ לאחרונה… כבר תקופה ארוכה של כמה שנים אשר העדה החרדית בעיה”ק ירושלם תובב”א, בס”ד הולכת ומדרדרת מדחי אל דחי, בפירצות מפירצות שונות, ההתחלה היתה כששלחו את הבריונים וסיקריקים שלהם להפגין נגש נשי הצנועות הלובשות “שאל” בשליחות הרבנים והמוצי”ם שלהם, אע”פ שהנשים התלבשו כמנהג ירושלים בתוך ירושלם!!! מ”מ נראה מפורש שרבני הבד”ץ באמת נגד הצניעות שאנחנו חייבים ע”פ התורה. ה"י.

  המצב של הדור ירוד מאוד מאוד, ולצערינו זה התחיל לפני שלשה שנים, פרשת תולדות, מאז שבריוני ושלוחי הבד”ץ העדה החרדית, הפגינו בשליחות ובשם 51 רבני הבד”ץ, נגד “נשי הצנועות” הלובשות שאל כמנהגי ירושלם, (המקדשי שם שמים) וכל רבני העדה (כולל הגאב"ד) שתקו!!! ולא מיחו כלל, אע”פ שזה היה חילול השם נורא, ש”מ דניחה ליה, מאז הרדרדר המצב של כל עם ישראל, ומאז התחילו כל הצרות לעם ישראל. …

  שמעו נא המורים, המורים את מוריהם דור ששופט את שופטיו! עזבו נא את העדה הרעה החרדית אשר יסדוה בעמל ויזע גדולי ומאורי האומה, ותנו לחברי העדה, להמשיך לשלוח "הבריונים והסיקריקים שלהם" (היינו = הכת העמלקי הסיקריקי הזה שכל כוחו היא אך ורק לחרף ולגדף לד',) להפגין בחוצות ירושלם, נגד נשי הצנועות הלובשות "שאל" כמנהג ירושלם מדורי דורות, אע"פ שנשים אלו מקרבות הגאולה שלמה לכולנו, העסקני העדה הרעה הזאת לא רוצים לראות הלבוש הצנוע לפניהם בירושלם ובית שמש וכו'. אנחנו בס"ד כבר נראה בקרוב משבר הבד"ץ העדה הזה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב