חרם ברשת נגד העדה: "פוגעים בחיילי צה"ל"

משיקי הקמפיין פרסמו סרטון הסברה נגד העדה ובו הסברים מדוע לא לרכוש את המוצרים בהשגחת העדה

בעקבות סערת יקבי ברקן והחלטת העדה החרדית לפטר את העובדים האתיופים, מתארגנת יוזמה ברשת נגד מערך הכשרות הגדול בציבור החרדי.

משיקי הקמפיין פרסמו סרטון הסברה נגד העדה ובו הסברים מדוע לא לרכוש את המוצרים בהשגחת העדה

וזה דברי ההסבר: "כל פעם שאנחנו קונים גבינה של טרה, שקדי מרק של אוסם או חלק גדול משלל מוצרי המזון המיוצרים בישראל תחת חותמת הכשרות של בד"ץ העדה החרדית ייתכן מאוד ואנחנו מממנים את הפגנות הפלג הירושלמי, והסיוע המשפטי לחוסמי הכבישים.
ובעיקר את ההסתה והפגיעה בחיילים החרדים.

הפורום נגד הסתה, פועל לחרם מקיף על תאגידי המזון הגדולים בארץ, כדי שיפסיקו לצרוך את שירותי ההשגחה של בד"צ העדה החרדית. גוף הכשרות עצמו טוען להגנתו שלמרות שהוא פועל בסמכות רבני העדה, ההתנהלות הכלכלית שלו עצמאית וההכנסות מופנות רק למימון המשך הפעילות.

אז תגידו אתם אם החמאס היה אומר לכם שזרוע והמנהיגים של הטרור קשורים אליו אבל כלכלית גוף הטרור עצמאים לזה אתם תאמינו? אין דבר כזה שהכול מנוהל תחת אותו קורת גג הכול קשור יחד.

לכל מוצר שיש עליו חותמת כשרות העדה החרדית ישנו מוצר זהה שעליו יש כשרות מצוינת אחרת!
וזה ברור כולנו מפסיקים לרכוש מוצרים שעליהם יש את חותמת הכשרות של בד"צ העדה החרדית!!
לא נותנים יד להסתה ופגיעה בכולנו!!
הפורום נגד הסתה-שומרים על חיילי צה"ל

כולנו מצטרפים לחרם! שתפו שתפו! די להסתה!!

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נא לזכור כשרואים חכי"ם אלו חייבים להגיד שלשה פעמים "כי תראה חמור שונאך".

  *כשרואים חכי"ם חרדים חייבים לומר שלשה פעמים "כי תראה חמור שונאך"*

  אם לפיד בעד החוק – אנחנו החרדים נגד החוק הרע הזה: החוק הזה נורא ואיום!!! אין צורך להתעמק ולחפש סעיפים אלו טובים לנו ואלו מסוכנים, מספיק לנו שהרשע המנובל הטמא יאיר לפיד הצהיר כי הוא בעד החוק הזה, וכי זה מספק אותו זה כבר לא יכול לספק אותנו!!! מפני שמטרתו ברורה שמה שיותר בחורי ישיבות ובני תורה יילכו לצבא השמד והזימה.

  ואם לפיד איך שהוא רואה את החוק ככה זה יהיה, אנחנו יכולים להגיע למסקנה תיכף ומיד כי החוק לא טוב לבני ישיבות, החוק רע מאוד לחרדים, החוק נגד הקב"ה ממש, ורק טוב לשטן ולרשעים הציונים, וגם לחכי"ם חרדים שחשודים שיש להם כוונות אישיות…. וכדומה וכו'.

  כל החכי"ם החרדים אלו אנשים חטאים! והם השונאים של הקב"ה ותורתו, מחללי שם שמים, ועליהם נאמר הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ השם אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט וגו'. כיצד יהודי חרדי מעז אפילו לחשוב להצטרף לצבא כופרני? הרי נאמר משנאיך ד' אשנא ובתקוממיך אתקוטט, תכלית שנאה שנאתים לאויבים היו לי, וזה מביא עליהם חרון אף השם ר"ל. למה להרגיז הקב"ה סתם????? כשרואים חכי"ם אלו חייבים להגיד הפסוק "כי תראה חמור שונאך" די! די! די! הסירו ידיכם מנשמות הנוער היהודי! כשרואים חכי"ם אלו חייבים להגיד הפסוק שלשה פעמים "כי תראה חמור שונאך".

  וכעת רק גדולי ישראל הספרדים ממשיכים להילחם נגד חוק הגיוס: לקראת ההפגנה ומחאה שמתוכננת להיות מחר יום שני בירושלים עיה"ק בהשתתפות אלפי בני תורה ספרדים ואשכנזים, כתב ראש ישיבת קול יעקב הגאון הרב יהודה הדס מכתב חריף נגד חוק גיוס השמד – לכבוד הגאון הגדול ראש ישיבת פורת יוסף הרב משה צדקה המוביל את ההתנגדות לחוק הגיוס. "הנני להודיע אשר מראש אותה הודעתי מלפנים אותה גליתי אשר ההסדר בעניין גיוס בני הישיבות שהיה קיים בשנתיים האחרונות הוא שואה רוחנית לכל עולם התורה בכלל ולבני הצורה הספרדים בפרט. ועתה ההסדר שמדברים עליו הוא גורע בתוכנו כפולים מקודמו". עוד "זאת ועוד נחרדתי לשמוע שאומרים בשמי שאני מסכים עם ההסדר החדש חלילה וחס לומר כזאת בשמי ועל כגון זה נאמר יסכר פי דוברי שקר".

  נא לזכור כשרואים חכי"ם אלו חייבים להגיד שלשה פעמים "כי תראה חמור שונאך".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מפיק הסרטון בור ולא מתמצא

  מי שעומד בראש ועד הכשרות אינו קשור בשום צורה לאופן להפגנות וקמפיינים, זה שהמציא את הסרטון יצא טיפש בטטה על זה שמדבר על עניין שהוא לא מתמצא בו בכלל כמו שאני אגיד שאסור לצפות בכדורגל כי הם מממנים את החמגשיות של שרה נתניהו

  עדהניק |
  הגב
 3. יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ קֵל רַחוּם וְחַנּוּן, עוֹשֶׂה צְדָקוֹת עִם כָּל בָּשָׂר וְרוּחַ, עֲשֵׂה עִמָּנוּ חֶסֶד בַּעֲבוּר כְּבוד שִׁמְךָ הַגָּדול הַגִּבּור וְהַנּורָא שֶׁנִּקְרָא עָלֵינוּ, וְהֵעָתֵר לָנוּ בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם וָיוֹם, וְתִשְׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנֵינוּ, וּתְבַטֵל מֵעָלֵינוּ וּמִכָּל עַמְךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל, בְּכָל מָקוֹם שֶהֵם, כָּל גְזֵרוֹת קָשוֹת וְרָעוֹת, וּבִפְרַט אֶת גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה, בְּאֶרֶץ- יִשְׂרָאֵל. אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ, כַּלֵּה דֶּבֶר וְחֶרֶב וְרָעָב וּשְׁבִי וּמַשְׁחִית וּשְׁמָד מִבְּנֵי בְּרִיתֶךָ, וְקַיֵּם לָנוּ מַה שֶׁהִבְטַחְתָּנוּ לְהַצִּיל נִשְׁמוֹתֵינוּ מִבְאֵר שַׁחַת כְּדִכְתִיב עֵֽת צָרָ֥ה הִיא֙ לְיַֽעֲקֹ֔ב וּמִמֶּ֖נָּה יִוָּשֵֽׁעַ. רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם רַחֵם עָלֵינוּ וַעֲשֵׂה עִמָּנוּ צְדָקָה וָחֶסֶד וְהוֹשִׁיעֵנוּ בִּמְהֵרָה בְּיָמֵינוּ מִגְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. וְנִזְכֶּה לְגַדֵּל בְּנֵינוּ וּבְנוֹתֵינוּ לְתּוֹרָה לְחֻפָּה וּלְמַעֲשִׂים טוֹבִים. כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כָּל-פֶּה בְּרַחֲמִים.

  תפלה לביטול גזירת הגיוס בארץ ישראל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב