בחורי הישיבות מאיימים: "נחרים את בורסלינו"

בעקבות עליית המחירים האחרונה של כובעי בורסלינו החליטו ראשי הת"תים לפתוח בעצומה כנגד חברת בורסלינו עד שהחברה תוזיל את המחירים. תגובת בורסלינו: "אם נוזיל את המחירים נסגור את העסק"

בעקבות עליית המחירים האחרונה של כובעי בורסלינו החליטו ראשי הת"תים לפתוח בעצומה כנגד חברת בורסלינו עד שהחברה תוזיל את המחירים.

בשנה  האחרונה, חלה עלייה דרמטית במחיר הכובעים  של בורסלינו, מחיר הכובע עלה ב-400 שקלים והפך למצרך יקר עבור בני הישיבות.

במספר ישיבות פתחו ראשי התתי"ם בעצומה שעליהם חתמו אלפי בחורים כנגד העלאת מחירי הכובעים, לדברי אחד מראשי התתי"ם: המחירים עלו למחיר של 1080 שקל, אין לנו ברירה אלא לפתוח בחרם , המחיר הוא בלתי סביר, בחורים רבים לא יכולים לעמוד בעלויות הגבוהות של חברת בורסלינו.

בור

בחור ישיבה שנמצא בפרק האיש מקדש, הגיע לאחד רשת הכובעים בבני ברק וביקש למדוד כובע, לאחר שהתרשם הוא הגיע אל הדלפק שם נאמר לו כי המחיר הוא מעל אלף שקלים, הבחור ההמום שאל שוב "מה המחיר"? והמוכר חזר שוב: 1080.  הבחור יצא את הרשת כשהוא מתוסכל ואמר בתגובה לקוקר: אני לא מבין את החברה שלא מתחשבת במצבם  הכלכלי של בני  הישיבות, אני צריך לצאת לפגישות וכעת אני לא מסוגל לקנות כובע, המחירים בשמיים".

ובאמת, חלק גדול מהבחורים יצטרכו להסתפק בכובעים פשוטים יותר שהעלויות שלהם זולות יותר.

דובר חברת בורסלינו אומר בתגובה לקוקר כי הוא מבין את הבחורים לנפשם, אך ברגע שנוזיל מחירים "נסגור את העסק", בורסלינו העולמית. מכתיבה לנו את המחירים. ובשוק הכובעים יש עלייה, תעשה השווואות מחירים בארה"ב ותווכח שהמחיר שם עולה מאתיים שקלים יותר מבישראל".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חרם מוצדק וצריך לעודד אותו!!!!!!!!!
    שלא ישחקו אותה ראש קטן -הם יכולים להוזיל עלויות לא לשכור חנות במקומות כאלה יקרים ועוד דברים ושידברו עם בורסלינו העולמית

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב