חרפה בירושלים: נציגי ש"ס נעדרו – חילולי השבת אושרו

כישלון לחרדים במאבק על שמירת השבת במתחם התחנה בבירושלים: חברי המועצה מטעם ש"ס נעדרו מההצבעה על ההצעה להתניית אישור תכנית 'מתחם התחנה' באיסור חילול שבת במקום – ובכך הביאו לנפילתה

עוד מפלה חרדית בקרב על שמירת השבת בירושלים: לפני זמן קצר נערכה בוועדה המקומית הצבעה על ההצעה להתנות את אישור תכנית 'מתחם התחנה' בכך שישמרו על קדושת השבת במקום.

מטעם המפלגות החרדיות נכחו במקום: יצחק פינדרוס, ישראל קלרמן וחיים אפשטיין, שהמתינו לחבר המועצה מטעם ש"ס שיגיע לישיבה ובכך יסייע לאישור ההצעה אל מול התנגדותם של חברי המועצה החילונים.

משבושש מלכיאלי לבוא ולא ענה לטלפונים, ניסו הנציגים החרדים להזעיק את ממלא מקומו במצב כזה, צביקה כהן, אלא שגם הוא לא הגיע.

כתוצאה מההיעדרות – המסתמנת כמכוונת – נפלה ההצעה והחילונים בעיר רשמו ניצחון נוסף, כשגם מתחם התחנה יפעל בשבתות.

כאמור, תחושת ההחמצה בקרב הנציגות החרדית בבירה גדולה מאוד, זאת בשל העבודה כי אצבע נוספת יכלה להכריע את הכף לטובת שמירת השבת באחד ממקומות הבילוי הפופולאריים בעיר.

ל'קוקר' נודע כי מאז הכישלון שורר מתח רב בין ש"ס למפלגות החרדיות האחרות בכיכר ספרא. במקביל נשמעים חילופי ההאשמות בתוך סיעת ש"ס.

בשעות הקרובות תתברר, מן הסתם, התמונה לחלוטין, אולם כבר עכשיו יש מי שמאשימים את נציגי ש"ס בכך ששהיעדרות שלהם אינה מקרית, וכי היא נעשתה בשל קבלת טובות הנאה מראש העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.