חרפה: "הנאצים חסכו מאיתנו מיליוני חרדים פרזיטים"

פרופ' חצרוני שובר שיאי גועל והסתה: בפוסט חדש שהוא מפרסם הוא מתבטא בצורה מבחילה כלפי יהדות אירופה שלפני המלחמה

פרופ' אמיר חצרוני ממשיך לשבור שיאי גועל: הציבור הישראלי התרגל לפליטות המקלדת התכופות של הפרופסור הפרובוקטיבי, אולם נדמה שבדברים שהוא כתב אמש הוא הצליח להתעלות אפילו על עצמו.

בפוסט שאמור להיות באטירי הוא לועג לתנועה הרפורמית תוך שהוא משתמש בביטויים מחליאים כלפי היהות האורתודוכסית.

את רוב הקטעים נחסוך מהגולשים ונתמקד רק בפיסקה הרלוונטית: "הרפורמים הם דוגמא קלאסית לאנשים עם מופרעות נפשית קשה במיוחד. על האורתודוקסים אפשר לפחות לומר שהקיבעונות הדביליים שלהם נובעים מפחד שסבא יראה אותם נוהגים ביום כיפור וגם מחוסר ידיעה (כי זה קרה מזמן) ש"תור הזהב" הדוסי במזרח אירופה, לפני שהנאצים ימ"ש חסכו מאיתנו עוד שניים-שלושה מליון חרדים פרזיטים, היה תצוגת תכלית של עוני, סירחון, אופנה מזעזעת ואוכל לא טעים".

בהמשך, כאמור, עובר חצרוני לתקוף את הרפורמים, אם כי במילים עדינות וסבירות יותר – באופן יחסי כמובן.

כזכור, לפני כחודש פער חצרוני את פיו כנגד מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל. הרקע לדברים הוא מאמר שהתפרסם בביטאון ש"ס ובו ביקורת על חצרוני.

"עיתון ש"ס מפרסם עלי היום מאמר פרשנות ביקורתי רחב יריעה. זו הזדמנות לשתף את הציבור בקצרה בדעתי על הרב עובדיה יוסף ז"ל", פותח חצרוני את הפוסט וכותב: "ככל שחבל שהוריה של גב' בוזגלו לא נשארו להירקב במרוקו – עצוב הרבה יותר שעובדיה לא נשאר מינקות עד לריקבון בעיראק". עפ"ל.

בתמונה: המאמר ב'יום ליום' שעורר את חמתו של חצרוני
11800309_10102501566332815_6764179810771301752_n

חצרוני לא מסתפק באמור ומוסיף: "מי שראה את הרב, שנהג ללבוש שמלות מקסי ערביות, שם לב כבר ממבט ראשון עד כמה סגנון לבושו של ה-cross-dresser, הילוכו ודיבורו מתאימים כמו שתי טיפות מים לתרבות הערבית. להביא אנשים כמוהו למדינה מערבית יחסית כמו ישראל – זה כמו להגיש חומוס בפיצריה. אפילו אם הפיצריה מעגלת פינות ומשתמשת במוצרלה שלא מחלב באפלו, ברור שהטבח לא יודע איך להכין חומוס והסועדים לא רוצים לאכול משחה בטעם בטון – אז מה הטעם?".

בוידאו: "ילד אבוד" – ניתוח שפת הגוף של אמיר חצרוני

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דיי אתם אתר מכובד
    למה כל שטות של איזה משוגע מאברבנל צריך להיות כאן כותרת?

    חיים |
    הגב