חרפה: חרדים קיצוניים השחיתו ושרפו זרי פרחים בקברי חיילים

אין גבול לטירוף ולשנאה: משטרת ירושלים פתחה בסריקות אחר מספר "חרדים" קיצוניים שהגיעו הלילה לחלקה הצבאית בהר הזיתים והשחיתו זרי פרחים שהיו מונחים מעל מצבות החיילים הקבורים במקום

לאיפה עוד הם ידרדרו? קיצוניים בלבוש חרדי הגיעו במהלך הלילה לחלקה הצבאית בהר הזיתים, השחיתו זרי פרחים שהיו מונחים על קברי החיילים הקבורים במקום ואף שרפו מספר זרים.

שריפת הזרים מהוה שפל נוסף במעשיהם של הקיצוניים, לאחר שלאורך כל השנה האחרונה הם החריפו את ההסתה וההתנכלות לחיילים בכלל ולחיילים חרדים בפרט.

ע"פ המשטרה, מדובר בקבוצה שהגיעה למקום עם רכב, ביצעה את המעשה ונמלטה מהמקום. סריקות מתקיימות אחריהם גם בשעה זו.

"חשודים הגיעו לחלקה הצבאית בבית העלמין בהר הזיתים, הוציאו זרים שהונחו על קברים במקום, השחיתו ושרפו אותם. החשודים, גברים יהודים, נמלטו מהמקום באמצעות רכב. כוחות משטרה סורקים לאיתורם ומעצרם", נאמר בהודעת המשטרה.

צילום: דובר המשטרה
צילום: דובר המשטרה

כזכור, שוטרים שהגיעו אמש לשכונת מאה שערים בירושלים הסירו את השלט המסית והמכוער שנתלה שם בגנותם של החיילים החרדים. צפו בתיעוד

שעות קודם לכן דיווחנו כי קיצוניים תלו במהלך הלילה כרזות מכוערות בגנותם של החרדים המשרתים בצבא ובמשטרה. בכרזות מוצגים המשרתים החרדים כ"חללים שנרצחו בצבא השמד" והעיתוי בו בחרו אותם קיצוניים לתלות אותם – מזעזע במיוחד.

4

3

2

1

יום קודם לכן דיווחנו כי קיצוני הציבור החרדי ממשיכים ברדיפה המכוערת נגד חרדים המשרתים בצבא ובמשטרה.

בערב יום הזיכרון הופץ ברשת סרטון הכולל את כל החיילים והשוטרים החרדים ברשימת חללי מערכות ישראל. צפו

video_2016-05-10_08-26-49 from Kooker on Vimeo.

פרסום הסרטון חולל, כצפוי, סערה ברשת. "ביום שבו מסמלים את חללי צה"ל שמסרו נפשם, מוצאים גורמים קיצוניים עלומים זמן לשימוש ציני ביום הזיכרון ומציניים את החיילים החרדים כחללים. אל תאמרו ידינו לא שפכו את הדם בהסתה הבלתי מרוסנת הזו ואנחנו מקווים שבית המשפט יעצור את ההסתה הפרועה והמטורפת הזו", אמרה ל'וואלה' עדי גליקמן, רעייתו של הקצין החרדי יהודה גליקמן (תמונתו מופיעה בסרטון) שאף הגיש תביעה אישית נגד מובילי קמפיין 'החרד"קים'.

בתוך כך, בבית המשפט השלום ברחובות יחל היום הדיון בענין התביעה האזרחית שהגיש יהודה גליקמן נגד ארבעה חרדים קיצוניים שהסיתו נגדו ונגד חיילים חרדים אחרים.

במרכז התביעה עומד קמפיין 'החרד"קים' הכולל חוברות מסיתות במיוחד ופשקווילים שונים. בנוסף היווה גליקמן יעד להטרדות טלפוניות חוזרות ונשנות.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חברה תרגעו כולם!

  אני מסכים איתם למעשה! והרי להלן הסיבה: מה הם עשו סה"כ? שרפו זרי פרחים זהו. לא נגעו במצבה לא ירקו עליה רק שרפו תפרחים, וכידוע להשים זר פרחים על קבר זה מנהג גויים!!! וזה לא טוב לנשמה!!!!!

  יהודי מאמין |
  הגב
 2. אלה אנשים שיקפידו"קלה כחמורה" ויפרידו בין בשר לחלב לפחות 7 שעות….
  צדיקים.. וכנראה שהקפדה על קלה כחמורה לא ממש מספיקה..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. שאלה. מניין שאלו חדשים ולא ערבים. מלבד זאת זאת תוצאה של ממשלה נרפית שאיננה שולטת. בכל פעם שהחרדים משתוללים ופוגעים השוטרים אם במכות ואם בצואה המושלכת. המשטרה נוהגת בהם בכפפות של משי ומיד חברי הכנסת המייצגים אותם משתדלים עבורם. וכמובן שהממשלה שאיננה שולטת מוותרת להם. אז מה הפלא שהם מעיזים יותר ויותר.

  אופיר |
  הגב