חשדות חמורים נגד שמעון שר: טובות הנאה מקבלנים ויזמים בתמורה לקידום פרויקטים

נתניה החרדית סוערת בעקבות החשדות נגד סגן ראש העיר שמעון שר: שמעון שר, שימש עד לאחרונה כסגנה של פיירברג-איכר, ומשמש כיו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה נתניה. על פי החשד לקחו פיירברג-איכר ושר, שוחד מקבלנים ויזמים בעיר, בתמורה לקידום פרויקטים בעיר, אשר בתחום אחריותם"

נתניה החרדית סוערת בעקבות החשדות נגד סגן ראש העיר שמעון שר: שמעון שר, שימש עד לאחרונה כסגנה של פיירברג-איכר, ומשמש כיו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה נתניה. על פי החשד לקחו פיירברג-איכר ושר, שוחד מקבלנים ויזמים בעיר, בתמורה לקידום פרויקטים בעיר, אשר בתחום אחריותם".

אמש הוארך מעצרם של שר וראש העיר מרים פיירברג, בחשד למעורבות בפרשת השוחד בעירייה, בשישה ימים – לאחר שהמשטרה הביעה חשש שפיירברג תפעל לשבש את החקירה. הערב פורסמו במהדורה המרכזית הקלטות של פיירברג, שתוכנן פורסם בתחקיר עיתון "הארץ" בחודש יוני האחרון: בהקלטות הסבירה פייברגר את מעורבותה באחד מהפרויקטים של הנדל"ן שנקשר בפרשה.

המשנה לראש עירית נתניה, הרצל קרן, אומר כי ראש העיריה, פיירברג, זוכה להערכה רבה בעיר, ומדגיש כי יש לתת למשטרה למצות את החקירה בחשדות לשחיתות. קרן, שהיה בעבר באופוזיציה העירונית, ובשנתיים האחרונות חָבָר לקואליציה, אמר ל"קול ישראל" כי אמנם התלונן בעבר נגד פיירברג, אך התלונות הסתיימו בלי כתב אישום. באשר לחקירה הנוכחית אמר כי אפשר שיש בידי המשטרה מידע נוסף.

חקירת השחיתות בנדל"ן בעיריית נתניה התקדמה אתמול (ד') שלב קדימה כשראשת העירייה, מרים פיירברג נעצרה לששה ימים בחשד לקבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים. יחד עמה נעצרו גם בנה ובעלה לשעבר, ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

השופט עמית מיכלס, האריך את מעצרם של כל הארבעה בשישה ימים תוך שהוא קובע, כי "מחומר החקירה שהוצג לעיוני עולה תמונה לא פשוטה לפיה מספר גורמים בכירים ביותר מתוך עיריית נתניה ובכלל זה חשודה 1, חברו לבעלי הון לצורך קידום פרוייקטים והשבחת קרקעות כאשר טובות ההנאה בהן מדובר נאמדות במיליוני שקלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.