חשד: בנו של איש עסקים חרדי תקף את אשתו

בנו של איש עסקים חרדי מוכר נעצר הבוקר (שני) בחשד שתקף את אשתו. {אלימות}

בנו של איש עסקים חרדי מוכר נעצר הבוקר (שני) בחשד שתקף את אשתו.

נציג המשטרה אמרה בדיון בבית המשפט השלום כי רעייתו, שהתלוננה נגדו במשטרה, טוענת כי ב-17 השנים האחרונות נהג החשוד לתקוף אותה ולאיים עליה. בתום הדיון שוחרר החשוד למעצר בית בתנאים מגבילים. צו איסור פרסום הוטל על שמו.

לטענת האשה ,בעלה  תקף את המתלוננת במספר הזדמנויות במהלך חייהם המשותפים.  אתמול, היא החליטה לשבור שתיקה לאחר שהשמיע איומים כלפיה והן אמירות אובדניות בנוגע אליו כל זאת מול ילדי בני הזוג.ה

חשוד שקשר את עצמו לאירועים טען כי יש לו רקע פסיכיאטרי .

עורך הדין, ניר זנו, טען בבית המשפט כי "אתמול קיבלתי טלפון מעורך הדין של המשפחה, אליו פנו מתחנת מסובים, והוא הובא לחקירה. הגעתי לתחנה ושוחחתי עם קצין החקירות, ונאמר לי כי מדובר בתלונה על רקע איומים כלפי אשתו. הבנתי שמדובר בסכסוך גירושים, והבנתי מהחשוד כי ברקע יש עניינים כספיים, וכי הדברים מתדיינים בערכאות משפטיות ובשיחות בין הצדדים".

"נשמע לי תמוה שכעת, אחרי 17 שנים של מסכת, כפי שמנסים לתאר, נזכרה כעת המתלוננת להתלונן", הוסיף עו"ד זינו. "מתארים אירוע תקיפה מהשנה שעברה".

השופט  החליט לשחררו  למעצר בית ואמר כי. "התלבטתי לא מעט בתיק זה, שכן מחד, תלונתה של המתלוננת מפורטת ומעלה גרסה באשר לאלימות מתמשכת על פני שנים, גם אם לא ברף הגבוה", טען.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.