חשד להתעללות בגן ילדים – "המטפלת הורתה לילדי הגן להכות את החבר"

אתמול (ראשון), פורסם על הורים לילד בן 3 שהגישו תלונה בתחנת זבולון, על חשדם כי סייעת בעלת וותק רב שנים בעבודתה (כבת 50), העובדת בגן של בנם, בקשה משאר ילדי הגן להכות את בנם בשל התנהגותו. חוקרי תחנת המשטרה זימנו את הסייעת לחקירה.

בתלונה שהוגשה נטען כי הסייעת, בזמן שהגננת הייתה בחופשה, ניצלה את ההיעדרות והורתה לילדי הגן להכות את חברם כתגובה להתנהגותו.

חלק מילדי הגן שנכחו באירוע ואף השתתפו בו בהתאם להוראת הסייעת, סיפרו להורים המזועזעים והם מיהרו לדווח על הנעשה להורי הילד.

גם הילד המוכה סיפר על כך להוריו.

הגננת קיבלה דיווח על המקרה והחליטה להשעות את המטפלת עד לסיום הבירור. בתוך כך, יחד עם אימו של הילד הגישה תלונה במשטרה.

סנ"צ קובי קרני, סגן מפקד משטרת זבולון, סיפר על החשדות נגד הגננת: "התחלנו בחקירה וקיבלנו לידינו סרטי אבטחה המתארים חלק מהאירועים. אנחנו בוחנים אותם כדי לראות אם יש בהם ראיות למקרה. הסייעת עצמה זומנה לחקירה".

הורים לילדים אחרים בגן המכירים את הסייעת היו המומים כאשר שמעו על החשדות כנגד הסייעת המוכרת.

אחד מהאבות סיפר "מדובר בגן מצוין, יש לנו כבר שלושה ילדים שהתחנכו בגן. זה התחיל משמועות בשבוע שעבר וביום חמישי האחרון בערב, באסיפת הורים, מנהלת הגן, עדכנה אותנו על כך שהשעתה את הסייעת הוותיקה. כואב לנו שזה קרה בגן של הילדים שלנו. אנחנו בהלם. כששאלנו את בתנו היא פקחה עיניים בתדהמה וסיפרה כי הגננת ביקשה להכות את החבר".

היום תתייצב האישה לחקירה בתחנת משטרת זבולון ותספר על גרסתה לאירוע. בנוסף תבדוק המשטרה סרטונים ממצלמות שמתעדות את המתרחש בגן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.