חשד לחטיפה: בן מיעוטים נמלט במשאית, לאחר שפגע ברוכב אופנוע ואיים על נערים (תמונות)

התקרית אירע רחוב אגריפס בירושלים, ערבי חמוש בסכין איים על נערים. לאחר מרדף מבר אילן כשהוא נוהג במשאית עם לוחית זיהוי אחת, ומספר יריות שנורו לעברו, נעצר הערבי סמוך לשוק מחנה יהודה. תיעוד

מתאר עד ראיה: בצומת בר אילן שלף נהג משאית סכין לעבר עוברי אורח, מתנדב כלשהו בעל מערכת כריזה הכריז למשאית שיעצור בצד ונענה בשלילה ומכאן התחיל המרדף לכיון שמגר, דובר שלום, דברי חיים ואוהל יהושע עד שנחסם ע"י ניידת שהמתינה בכיכר קדושת אהרן.

בשלב זה דרשו מהנהג לפתוח דלתות אך סירב והחל בנהיגה פרועה תוך פגיעה ברכבים לכיוון מנחת יצחק תוך כדי שעל הדרך העיף אופנוען… ובשלב זה החלו קרב היריות שלא הצליחה לבלום המשאית עד שהגיע ליד אגריפס ונחסם שוב.

הנהג ושותפו נעצרו לחקירה וכעת נבדקת המשאית בפיקוחם של עשרות רבות של בחורים.

ממשטרת ירושלים נמסר כי מדובר בשני נערים יהודים שהותקפו על ידי מספר בני מיעוטים ונמלטו עם רכב. בעקבות כך נפרסו מחסומים ומתבצעות סריקות לאיתור החשודים.

צפו בתיעוד
AiA8_QOER077pRgO8_qWlA56d0da6M8eH_3xF3aSWf9O

Aj2k24bG8L6G_ySULXGA4hK_xyCDwyGaeCgcAY-O0ddC

Akw0hR-_Q_q9z3mxldW7GIlI77ecb0nUW5Tx0MIo1GBQ

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני מזועזעת!
  תגידו לי מה עם הדרת נשים בצה"ל:

  אני בכלל לא מבינה, למה לא מרשים להם-לחיילות, להיכנס לעזה, איפה "ההדרת נשים" – איך זה שרק חיילים נכנסים ונהרגים, איפא החיילות החזקות הפרוצות של צה"ל…. כך מתנהגים בעת צרה בזמן שיהודים בסכנה? אין שנאה כמו שנאה עצמית!! זה פוגע בכל העם הישראלי. "עת צרה היא ליעקב" וככה אתם מתנהגים נגד נשי הצה"ל?

  בכלל לא מבינה למה לא מרשים להם (לחיילות) להיכנס לעזה, היכן אבירי הצדק היכן מגיני הנשים למיניהם למה כעת כולם שותקים???????????? בבקשה, תנו מיד לחיילות החזקות של ישראל להיכנס לעזה להראות "צבא שוויוני אמיתי" במדינת ישראל. פשוט כך מתנהגים שונאי ישראל.
  "צה"ל = צרעת היא לישראל"
  —————
  החברי הכנסת "החרדים" צריכים ע"פ תורתינו הקדושה לעשות מיד חוק שאוסר "מצעדי תועבה" באשדוד, תל אביב, חיפה, וירושלים, וכו' אפילו אם הוא לא יוסכם משאר חברי כנסת החילונים, אבל לפחות לא יחשבו אותנו בשמיים לטומאה הנוראה הזו בפלטר של מלך מלכי המלכים הקב"ה. ככתוב בתורה "כי הוא הנותן לך כח לעשות חייל", אבינו מלכנו נקום נקמת דם עבדיך השפוך, אבינו מלכנו פתח שערי שמים לתפילתנו.

  לאחיינו החרדים הלטאים: השחתת הזקן וגידול הבלורית ופיאות מאחורי האוזניים יש בזה כמה איסורים חמורים ביותר עיין באורחות יושר של ר' חיים שליט"א, חזו"א וח"ח….

  תודה רבה לבורא עולם על הניסים כולנו קוראים תהלים. שבעזרת השם ית' שמו, רק יגמר הכל בבשורות טובות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מחוץ תשכל חרב מחדרים אימה.
  שרק יגמר הכל בבשורות טובות

  מיקי |
  הגב