הוריו של התינוק: "התפללו לשלומו"

מטפלת ממרכז הארץ חשודה כי טילטלה תינוק חרדי בן ארבעה חודשים המאושפז במצב קשה בבית החולים בילנסון. ההורים הופיעו בפני כתבים בבית החולים בפתח תקווה וקראו לציבור להתפלל לרפואתו: { חשד לטלטול}

שוב זה קורה: מטפלת  ממרכז הארץ חשודה כי טילטלה תינוק חרדי בן ארבעה חודשים המאושפז במצב קשה בבית החולים בילנסון.

אחר הצהריים (יום ה') ההורים הופיעו בפני כתבים בבית החולים בפתח תקווה וקראו לציבור להתפלל לרפואתו: "אני רוצה לנצל את הבמה וההזדמנות כדי לבקש מכל אחד שרואה אותנו ושחשוף למקרה הזה מכל עם ישראל להתפלל בשביל הילד שלי, בשביל הבן שלנו", ציין האב. "שנעבור את זה, שנהיה חזקים, אני בטוח שנראה ישועות".

הוריו של התינוק נשאלו האם הם כועסים על המטפלת שנעצרה, בתגובה השיב האב: "אנחנו לא נכנסים למקום הזה, יש לי ילד ששוכב בטיפול נמרץ ואנחנו לא מתעסקים בזה עכשיו".

דניאל מאושפז במצב קשה לאחר שעל פי החשד טולטל ביום שני בפעוטון במרכז הארץ.

יש לציין כי מנהלת הפעוטון, בת 53, נעצרה. בעבר הורשעה החשודה בתקיפתה של ילדה בת 4. החשודה טענה: "הוא בכה ללא הפסקה ולא נרגע. אז טלטלתי אותו. לא התכוונתי לפגוע בו".

 

המטפלת שנעצרה הובאה לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם הוארך מעצרה בארבעה ימים. זאת, כהמשך לגיבוש התשתית הראייתית שנאספה עד כה. מהחקירה עולה כי המטפלת הורשעה בעבר במקרה של תקיפת חסר ישע, באירוע שאירע ב-2001 במהלכו גרמה חבלה לבת 4. בגין מקרה זה היא הורשעה ב-2004.

.

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.