פיגוע בהר הזיתים: שלוש שוטרות נפצעו(וידאו) (תמונות)

הטרור חוזר לירושלים: 3 שוטרות נפצעו אמש באורח קל עד בינוני בפיגוע דריסה סמוך להר הזיתים. צפו בתיעוד

הטרור חוזר לירושלים: אמש נמסר על חשד לפיגוע דריסה שאירע בצומת הכהנים – בסמוך להר הזיתים בירושלים.

בדיווחים ראשוניים שהתקבלו מדובר על פיגוע דריסה בו נפגעו ככל הנראה שלוש  שוטרות בבירה.

מתנדבי איחוד הצלה וחובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לשניים שפצועים באורח קל. במשטרה חושדים כי מדובר בפיגוע דריסה.

מדוברות איחוד הצלה נמסר כי: מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' מטפלים בשלושה נפגעים בהכרה כתוצאה מפגיעת רכב סמוך לבית אורות בהר הזיתים, במקום נמסר על הפרות סדר מצד המקומיים, כוחות גדולים של משטרה ומתנדבים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה בזירה. נסיבות האירוע בבדיקה של משטרת ישראל.

מתנדבי איחוד הצלה פעלו בזירה תוך זריקות אבנים לעברם – יצוין כי מתנדב איחוד הצלה נפצע באורח קל מפגיעת בלוק על רכבו, ונגרם נזק קל לכלי הרכב והאופנועים של המתנדבים.

דביר עדני מתנדב איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בנפגעים שהיו בהכרה וסבלו מחבלות ופציעות עקב פגיעת רכב שהמשיך בנסיעה ועזב את הזירה, במהלך הטיפול בנפגעים החלו במקום הפרות סדר מצד המקומיים ונזרקו לעברנו אבנים ובלוקים, לאחר פינוי הנפגעים יצאנו מהזירה בליווי משטרתי.

נחום ברנשטיין סגן ראש סניף ירושלים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בהפרות סדר מצד המקומיים בעקבות האירוע, מתנדב איחוד הצלה נפצע קל כתוצאה מבלוק שנזרק לעבר רכבו, כמו כן נגרם נזק למספר כלי רכב של מתנדבי איחוד הצלה שהגיעו לזירה להעניק טיפול רפואי ראשוני לשוטרים, המתנדבים הגישו תלונה במשטרת ירושלים".


(וידאו באדיבות רשת)

תיעוד מהשטח – צילום: אורי דייויס – דוברות 'איחוד הצלה'
פיגוע דריסה בהר הזיתים - צילום אורי דייויס - דוברות 'איחוד הצלה'

unnamed

אורי דייויס - דוברות 'איחוד הצלה'

unnamed (1)

unnamed (2)

מגן דוד אדום מד''א צילם אורי דייויס - דוברות 'איחוד הצלה'

פיגוע דריסה בהר הזיתים - צילום אורי דייויס - דוברות 'איחוד הצלה 1'

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.