חשד: תושב ירושלים העסיק והטריד נערות חרדיות

המשטרה עצרה תושב ירושלים החשוד בעשרות עבירות קשות בנשים חרדיות אותן העסיק.

 

הותר לפרסום: המשטרה עצרה תושב ירושלים החשוד בעשרות עבירות קשות בנשים חרדיות אותן העסיק.

במהלך השבועיים האחרונים ניהלה המשטרה חקירה סמויה בעקבות דיווח שהתקבל מעמותה לפיה פנו אליהם נשים שסיפרו כי עת שעבדו במשרד תקשורת בירושלים, כל אחת בתקופה נפרדת, נפגעו מינית קשות ונאנסו על ידי מעסיקן.

עם התקדמות החקירה, הגיעו החוקרים לעוד מספר נשים שהגישו תלונה במשטרה , לפיהן עולה מסכת של תקיפות קשות ומעשי אינוס בהן וכל זאת תוך הפעלת לחצים ומניפולציות על מנת ליצור של קירבה ובהמשך תוך איומים ביצוע פגיעות מיניות קשות.

 

מהחקירה עולה כי החשוד, תושב ירושלים כבן 30, ניהל יחד עם שותפיו משרד תקשורת בירושלים. במסגרת ניהול המשרד העסיק נשים בתפקידי ניהול שונים, לרוב נשים צעירות,שעפ"י החשד, להן העניק בשלב ראשון יחס אישי קרוב על מנת ללמדן במטרה שיתקדמו בתפקיד תוך שמשלב אותן בישיבות ובדיוני המשרד ומתייחס אליהן כאל 'בנות טיפוחיו'. בהמשך וכעבור זמן מה , עפ"י החשד, נהג להשפיל אותן, להתנכל אליהן תוך שנוגע בגופן באיברים מוצנעים ובהמשך, עפ"י החשד, לקח אותן לשירותים במשרדים ובמקומות שונים וביצע בהן עבירות קשות שלא ניתנות לתיאור על גבי הכתב.

עוד עלה כי בחלק מהמקרים היה שולח את העובדים לביתם ודואג להישאר לבד עם אותה עובדת ואז מבצע בה את מעשיו.

משהרגיש כי הן נרתעות ממעשיו החל עפ"י החשד, לאיים עליהן שאם לא יעתרו לו יספר על כך לבעלים שלהן ולרבנים בקהילה ובכך יבזה את שמן.

נשים חרדיות עובדות. לנשים בתמונה אין קשר למקרים צילום: פלאש 90

החשוד פעל בדרכי עורמה ותיחכום בכך שפעל להעצים אותן וליצור הערצה כלפיו ובכך יצר מעין תלות במעמדו וביכולתו לקדמן ולשלב אותן בפרוייקטים ניהוליים במשרדו , ובשלב הזה, עפ"י החשד ,פגע בהן באופן

חוקרי משטרת ישראל עצרו אתמול את החשוד והביאו לחקירה בתחנת עוז. במקביל ביצעו חיפוש עפ"י צו חיפוש שהוצא על ידי בית המשפט בביתו ובמקום עבודתו כיום , כמנהל מוסד חינוכי לבנות במרכז הארץ.

היום הובא החשוד בפני בית המשפט אשר האריך את מעצרו של החשוד עד ה 18.6.17.

במהלך הדיון הסיר בית המשפט את צו איסור הפרסום.

לבקשת סנגורו של החשוד קבעה השופטת איסור פרסום על שמו.

מהמשטרה נמסר כי מדובר בחקירה רגישה ומורכבת בשל העובדה שהחשוד פעל בתחכום ותוך הפעלת מניפולציות רגשיות במטרה להשיג קירבתן של הנשים ובהמשך לנצל זאת ולבצע בהן עבירות מין קשות בהן מעשי אינוס, תוך איומים.

המשטרה חוקרת . צילום: פלאש 90

חקירת המשטרה בשלב ראשון התמקדה באיסוף ראיות ואיתור מתלוננות שגוללו בפני החוקרים את את דפוס הפעולה של החשוד, ובהמשך לביצוע מעצרו והבאתו בפני בית המשפט.

 

במקביל לחקירת החשוד ממקדים חוקרי המשטרה מאמצים באיתור נשים , שנפלו קורבן למעשיו של החשוד במטרה לסייע להן יחד עם גורמי הטיפול והרווחה ובמקביל לבסס תשתית ראייתית להעמיד לדין את החשוד בגין מעשיו הקשים

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במשפט כלכך קצר הפגנת כלכך הרבה גועל ושנאת חינם, השחצנות הליטאית והבוז שהם יורקים לכל מי שאינו נראה וחושב כמוהם, באותה מידה מידה החילונים אומרים, "בטוח חרדי" כל החרדים כאלה, זה נכון בדיוק כמו האמרה שלך, איכססססס

  גם המילה הזאת לבד "פרנק" ביטוי עם הרבה שנאה שמקורו מהנאצים שכינו כך לגנאי את היהודים ואת כל מי שאינו דומה להם…

  כדאי שתפשפש בעצמך, כי אתה מגעיל

  איזו תגובה מגעילה |
  הגב
 2. כמובן פרענק

  "חרדי" עים חולצה ירוקה טורקיז כמובן פרנק

  חרדי |
  הגב
  • למגיב מספר 1 - זה לא מחייב

   חולצה ירוקה יכול להיות אשכנזי שהוא חרדק ולאו דווקא פרענק !!!

   מכלוף |
   הגב