"חשוב שדגל תנצח בירושלים, באלעד כבר נכבשנו"

משה רבר מנהל מטה הבחירות של פינדרוס העניק לרונן כץ בקול ברמה – וסיפר את התלאות שעברו על דגל התורה במהלך מסע הבחירות הכושל

יממה לאחר שבג"ץ פסל את יצחק פינדרוס, משה רבר מנהל מטה הבחירות של פינדרוס העניק לרונן כץ בקול ברמה – וסיפר את התלאות שעברו על דגל התורה במהלך מסע הבחירות הכושל.

"עסקני העיר חשבו שישראל פרוש צריך להמשיך", אומר רבר, "אבל אם על פי דין מגיע לנו את ראשות העיר אין סיבה שלא נתמודד. לא מעניין אותנו ההסכמים החיצוניים, אם לדגל מגיע את ראשות העיר אין סיבה שלא נתמודד. א

רבר גילה כי "אני יודע מעל חצי שנה שפרוש תכנן לרוץ לראשות העיר כך שההסכם לא קויים, לא רלוונטי לנו מה לא קוים בבית שמש. פרוש אמר לי מפורש שהוא הולך לסגנות בבית שמש, מה פתאום עכשיו מפרים את ההסכם?

"זו שטות לומר שפינדרוס לא רצה להתמודד", הוסיף רבר " מי שאומר זאת זה ביזיון. גדולי ישראל החליטו שפינדרוס ירוץ, נכון שאבי שטרן עשה כאן דברים, גם אני עשיתי אבל זו החלטת הגדולים. האנשים בעיר ממורמרים מאד ולא יודעים מה לעשות".

רבר המשיך וטען כי פעל בשליחות גדולי ישראל:"הגרב"מ אזרחי הורה לי לעבוד לפינדרוס ואני לא אלך נגד דעתם, ההליכה לבימ"ש היא מעשה שלא יעשה, כל אחד מבין מי עומד מאחורי העתירה. אנשי פרוש שלחו שוטרים לעצור אותי אפילו שלא היה לי קשר להפגנה, ברמה האישית אני מוחל לכל מי שניסה לפגוע בי במשטרה. הגיבוי שקיבלתי מדגל מחמם את הלב הגיעו עשרות אנשים לבקר אותי כשהייתי במעצר בית.

לסיום, רבר הודיע כי הוא לא מתכוון לתמוך בפרוש אך לא הצהרי על תמיכה בצברי"דגל התורה נתנה נכון לכעת חופש הצבעה אך אין שום דיל עם פרוש, אף ליטאי לא מסוגל אחרי שפגעו במועמד שלו לבחור בפרוש. אבל היו מקרים בהם גדולי ישראל עשו שיקול אחר והחליטו אחרת.

"ברמה האישית אשאל את ר' חיים קנייבסקי ומה שיגיד לי, אני אצביע. מחר מה שחשוב זה שדגל תנצח בירושלים, באלעד כבר נכבשנו", הודה רבר.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חסידי גור יפשטו הערב על אולמות החתונות בירושלים, כי כל המשמח חתן וכלה, מביא עוד חמישה קולות.

  חסידי גור יפשטו הערב על אולמות החתונות בירושלים, כי כל המשמח חתן וכלה, מביא עוד חמישה קולות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ילד ליטאי לאביו: - אבא, זה עוד פעם ההלוויה של הרב שטיינמן? - לא חמודי, זה של - "דגל התורה" -וש"ס.

  ילד ליטאי לאביו:
  – אבא, זה עוד פעם ההלוויה של הרב שטיינמן?
  – לא חמודי, זה של – "דגל התורה" -וש"ס.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. משה רבר

  עוד עסקן סוג ד אפילו לנהל ישיבה לא ידע והשאיר חובות וברח

  יהודה |
  הגב
 4. נכבשנו , לא פחות...

  תגיד בצורה פשוטה כמה עסקנים משועממים נשארו ללא ג'ובים

  DUDE |
  הגב