חשיפה: הצנחנים החרדים הוקפצו לגבול עזה

אתמול (רביעי) – באחד מהימים המתוחים ביותר בדרום בשנים האחרונות – התייצבו עשרות הצנחנים החרדיים בבסיס שישמש אותם בחודשים הקרובים, סמוך לשדרות. הם יהיו אחראים על אזור גדר המערכת בצפון רצועת עזה

העיניים נשואות לדרום, ובעיקר לשעות הצהריים המאוחרות של מחר (שישי): כמות העזתים שיגיעו להפגין על הגדר, כמידי יום שישי – ובעיקר כמות האלימות שתהיה שם, עשויה להכריע האם פנינו להידרדרות ביטחונית שתכלול פעולה צבאית ישראלית תקיפה מחד וירי רקטי מאסיבי לערי הדרום ואולי גם המרכז מאידך.

ל'אקטואליק' נודע כי מי שיביט מחר למחבלי החמאס בלבן שבעיניים הם חיילי פלוגת ח"ץ החרדית מגדוד 202, שבחטיבת הצנחנים.

אתמול (רביעי) – באחד מהימים המתוחים ביותר בדרום בשנים האחרונות – התייצבו עשרות הצנחנים החרדיים בבסיס שישמש אותם בחודשים הקרובים, סמוך לשדרות. הם יהיו אחראים על אזור גדר המערכת בצפון רצועת עזה.

מפקד הפלוגה, סרן שי ג'ינו אמר ל'אקטואליק' כי "לאחר תקיפת אימון ארוכה ותרגיל חטיבתי משמעותי, גדוד 202 ואיתו פלוגת ח"ץ מגיע לעזה. אנחנו מוכנים לכל משימה שאליה נידרש. לוחמי ומפקדי הגדוד ערכו אימונים לקראת תפיסת הגזרה".

גם בשנה שעברה תפסו בח"ץ קו בעוטף עזה, אך באותם ימים לא היו בלונים, לא מהומות על הגדר, לא יידוי מטעני חבלה ורימונים ולא ניסיונות לחדור לישראל מעל לפני הקרקע.

לוחמי ח"ץ יחליפו את לוחמי גבעתי החרדיים, מפלוגת תומר, שתפסו קו בצפון הרצועה בחודשים האחרונים

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.