ליאון מסרב לפגוש את ישי – "לא נוכל לתמוך בו"

ל'אקטואליק' נודע כי יו"ר יחד אלי ישי שמחזיק בכ- 20.000 קולות בערך, ביקש בתקופה האחרונה במספר הזדמנויות ובאמצעות כמה שליחים להיפגש עם משה ליאון, אלא שהמועמד של דרעי לראשות העיר סירב לפגוש אותו

הימים הגורליים לקראת הבחירות המונציפליות מתקרבות ויחד איתם גם רגעי ההכרעה של בעלי הכוחות בירושלים שנאלצות להכריע במי הם יתמכו לראשות העיר ירושלים.

ל'אקטואליק' נודע כי יו"ר יחד אלי ישי שמחזיק בכ- 20.000 קולות בערך, ביקש בתקופה האחרונה במספר הזדמנויות ובאמצעות כמה שליחים להיפגש עם משה ליאון, דבר שטרם קרה.

במערכת הפוליטית הירושלמית מעריכים כי משה ליאון מסרב לפגוש את ישי בעקבות הקשר ההדוק שהוא מחזיק עם השר אריה דרעי דבר שעלול להיחשב כפגיעה בו כאשר הוא יושב לשיחת מו"מ עם יריבו הפוליטי.

אלא שליאון דווקא כן מחזר אחרי רשימת 'מאוחדים' שמזוהה עם ישי ואף ישב עימה לשיחות מו"מ מהותיות ומתקדמות במהלכה העלו את החשש כי בש"ס יטילו וטו על כניסתם לקואליציה ועל קבלת תפקידים, כאשר ליאון התחייב כי לא יתן יד לדבר הזה.

עוד נודע ל'אקטואליק' כי במהלך שיחות המו"מ הציע ליאון לראשי סיעת מאוחדים תפקידים רבים בקואליציה בהם תפקיד משנה לראש העיר, סגן, מחזיק תיק קידום נוער, תיק מורשת ישראל ותפקיד ביצועי בוועדת התכנון המקומית.

נציין כי סיעת מאוחדים שצפויה על פי הערכות להכניס שלושה נציגים מונה בין הייתר את יוני יוסף נכדו של מנהיג ש"ס הגר"ע יוסף זצוק"ל, שמהווה איום על סיעת ש"ס הירושלמית שייתכן ותטיל וטו שיקבל תפקיד ביצועי.

בסביבתו של אלי ישי אמרו בשיחה עם 'אקטואליק'כי "אם אכן משה לאון מחרים קהלים וציבורים שלמים בירושלים בגלל פחד מפוליטיקאי כזה או אחר אין הוא ראוי להיות ראש עיר".

בסיעת מאוחדים מסרו ל'אקטואליק': "אנחנו לא מנהלים שיחות מו"מ בתקשורת". ממטה משה ליאון נמסר בתגובה: "אלו לא יותר מספקולציות ושמועות שאינן ראויות לתגובה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמשיכו לפנטז....

  יש לו 20 אלף? אולי כבר 100 אלף?!
  רעיון… לא חשבתם על מספר כזה מפוצץ….
  אז יאללה תכתבו מה שאתם רוצים…
  ותמשיכו לעשות צחוק מעצמכם ומהגולשים….

  די לשקרים!!!!!!!! |
  הגב