חשיפה: קוליאן 'הלשינה' לרב בעדני כי אין הפרדה בקמפוס החרדי

לאחר שקוליאן הציגה כאילו הרב בעדני תומך במועמדותה, מתברר כי קוליאן אמרה לרב שבקמפוס החרדי מתקיימים הלימודים ללא הפרדה ולכן הוא מושך את תמיכתו בה

 

רות קוליאן, המתיימרת לייצג את הדרת השנים החרדיות ומשתמשת בנושא זה כדי למנף את עצמה בתקשורת הכללית, ואף יצאה כנגד תנועת ש"ס בנושא, מתמודדת בימים אלו לראשות אגודת הסטודנטים בקמפוס החרדי אונו. ממכתב שפורסם בכיכר השבת עולה כי הרב בעדני צרף את תמיכתו לתמיכת רבנים נוספים במועמדותה של רות קוליאן. אתר קוקר חושף, כי ממכתב שכותב היום הרב בעדני עולה כי קוליאן השיגה את תמיכתו בעקבות כך שסיפרה לרב כי בקמפוס החרדי מתנהלים הלימודים שלא בהפרדה בין נשים לגברים, והיא מתכוונת לטפל בנושא. במכתב המצורף לכאן כותב הרב בעדני 'עכשיו שאני שומע שיש הפרדה, כל אחד יחליט לפי המציאות' ובכך טורף לקוליאן את הקלפים.
תגובת קוליאן: "כל מי שלומד בקמפוס החרדי יודע שהוא לומד במקום שיש בו אגודה מעורבת שבה יושבים נשים וגברים ביחד. וכבר היו תקלות בין נשים לגברים עקב עניין זה, וד"ל, והכל תחת עיניו הרואות של הרב יחזקאל פוגל.
נראה כי עסקנים השפיעו על כבוד הרב לחזור בו, אך הרב לא יכול לחזור בו, שכן, כאשר הרב הביע דעתו לראשונה, ללא השפעה אינטרסנטית צרה וזרה, הרי שהוא נתן את דעת התורה האמיתית. וכל דעת תורה שמגיעה עקב לחצים היא לא דעת תורה טהורה שכן, לחצי העסקנים טימאו אותה. עלינו להיות נאמנים לתורה ואך ורק לתורה. לסיכום: אני רק מחכה לזכות שתעלה בידי לסייע לסטודנטים ולסטודנטיות לעמוד על שלהם אל מול ההנהלה וכן ליצור אגודה ששומרת על גדרי הצניעות. אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות האישה הראשונה שזוכה לכזו תמיכה, עד שהיא מדירה שינה מעיניהם של עסקנים שכל דאגתם הם בחירות בקמפוס החרדי וזאת במקום לעסוק בצרכי הציבור האמיתיים. לסטודנטים מגיעה אגודה ישרה, צנועה וחזקה – לסטודנטים מגיעה אגודה שלא מתחלפת כל 6 חודשים, שתחילתן שלווה וסופן ייסורים.
בטוחני כי אני וליאור דולב ננהיג את האגודה בצורה הקדושה והנכונה."
קוליאן
יצויין כי אתמול נחשף ב'קוקר' כי קוליאן ערבה את המשטרה והזמינה ניידת לבנות שחילקו חומרי הסברה נגדה ולא נענו לבקשותיה לחשוף מי עומד מאחורי חומרים אלה.
נכון להיום, התגבשה קבוצת סטודנטים משמעותית מאחורי מועמדותו של עקיבא חופי, מה שנראה כהתארגנות של הקבוצה החרדית המעוניינת להילחם על צביונו החרדי של הקמפוס הראשון בגודלו במכללות החרדיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.