חשיפה: "הרב" אבי זרקי במגעים סופיים להשתתפות ב"אח הגדול" • בכך יהיה זרקי החרדי הראשון המשתתף בתכנית • זרקי: להד"ם

מי שעוקב אחרי "הרב" אבי זרקי, לבטח שם לב כי בחודש-חודשיים האחרונים תדירות הסטטוסים שלו בפייסבוק עולה ועולה, וברובם ככולם הסטטוסים הם פרובוקציות מתוזמנות להפליא – נגד הגר"ש עמאר, נגד רבנים ספרדים ידועים אחרים, ועוד פרובוקציות כאלה ואחרות שמכפישות בחלקן את הציבור החרדי.

מה קרה בתקופה האחרונה שבוער לזרקי להעלות כה הרבה סטטוסים מהזן הזה ולהבעיר את המגזר? הבוקר (ב') חושף 'קוקר' בחשיפה ראשונית: הרב אבי זרקי, לפי המידע הבדוק שהגיע לידינו, הוא ככל הידוע הולך להיות משתתף מן המניין ב"אח הגדול", תכנית הריאליטי המדוברת של ערוץ 2 בטלויזיה, שתחזור לעונה חדשה ב-5.5, בעוד כ-13 ימים. בימים אלה מנהל זרקי את המגעים הסופיים להשתתפותו בתכנית.

"האח הגדול" זו תכנית טלויזיונית המשודרת במשך כשלושה חודשים, במסגרתה נסגרים כ-15 דיירים בבית אחד, ובמשך התקופה הזו עליהם לעמוד במשימות שונות, כאשר אל הבית נכנסים אנשים ממגזרים שונים ובעלי זהויות שונות, במטרה לבחון את התנהגותם אחד כלפי השני. זו תכנית הריאליטי הנצפית ביותר בישראל.

לפי חוקי תכנית "האח הגדול" הדיירים שישתתפו בעונה החדשה אמורים להיות סגורים במלון ולנתק קשר עם העולם החיצון מספר ימים לפני התכנית, מה שיקרה ממש בימים הקרובים.

לפי השערת גורמים בתעשייה, הרי שהרייטינג הגבוה שגרם זרקי לעצמו בימים האחרונים – הוא כדי להגביר מודעות לדמותו בקרב המגזר החרדי והמגזר הכללי, בכדי ליצור "באזז" עם כניסתו לבית האח הגדול.

יש לסייג ולומר כי ייתכן שעם הפרסום כעת, ב'קוקר', יחזור בו זרקי מהחלטתו, אולם ברגעים אלה לפחות, הנושא סגור, לפי המידע שקיבלנו ממספר גורמים, וזרקי עתיד להיות דייר מן המניין בבית "האח הגדול".

האם ייכנס לבסוף? האם יעשה כבוד למגזר או שמא ימשיך ללכלך על אישים חרדים מתוך בית האח הגדול? התשובה לשאלה הזו תינתן בדיוק בעוד 13 ימים.

זרקי ל'קוקר': זה לא נכון. לא אשתתף באח הגדול

פנינו לזרקי לקבלת תגובתו. זרקי הכחיש מכל וכל (כצפוי), ולשאלת 'קוקר' האם ישתתף באח הגדול אמר: "אני ממש לא אשתתף באח הגדול. את הדברים מפיצים סתם אנשים משועממים שרוצים לנגח אותי על דברים שאמרתי על (הרב) אברהם יוסף".

זרקי הוסיף ואמר ל'קוקר': "אני לא שולט בשמועות ואני לא עוסק ברכילויות מטופשות. זה 'מילתא דעבידא לאיגלויי', ואתם תראו אם אשתתף או לא. אני לא משתתף בתכנית, ואין לי כל כוונה כזו. לא היה ולא נברא".

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ושלא ישכח ח"ו למהול את ילדי ישראל…..עוד מוהל כזה ו……

  יהודה |
  הגב
 2. סוף סוף מישהו חרדי יהיה מרתק לראות!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. יאלללה אבי נראה עכשיו את הפרצוף האמיתי שלך באח הגדול.
  שמור שבת.
  כשרות
  נשים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כן גם אמרו על יהודה משי זהב ולא יצא מזה כלום
  נראה לי שקרי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב