טלטלה ב'יום ליום' – ביטאון הבית לקראת סגירה

ביטאון הבית של ש״ס ״יום ליום״ לא יצא יותר לאור במתכונתו הנוכחית, והוא עומד בפני סגירה. גורמים במערכת: ״שינוי״ שישפר את מצב העיתון"

תם עידן: ביטאון הבית של ש״ס ״יום ליום״ לא יצא יותר לאור במתכונתו הנוכחית, והוא עומד בפני סגירה – כך נודע ל'אקטואוליק'.

עם זאת, בכירים במערכת העיתון אישרו ל'אקטואליק' את המידע הסנסציוני וטוענים כי ה״שינוי״ ״רק ישפר את מצב העיתון, החל משבוע הבא יהיה יותר טוב״ כשהם רומזים למתכונת חדשה.

עיתון יום ליום הוקם בשנת תשנ"ד בהוראת הרב עובדיה יוסף זכר צדיק וקדוש לברכה ובשנים הראשונות פעל כיומון, לאחר מכן הפך לשבועון. הבטאון משמש שופר לציבור הספרדי החרדי והיה מזוהה עם מפלגת ש"ס, רבניה והעומדים בראשה. לאחרונה דווח על מחלוקות בין העיתון להנהגת שס בראשות הרב אריה דרעי.

העיתון כלל מוסף שבועי, חדשות אקטואליה ופרשנות ומגזין תורני ״עונג שבת״ גדוש במאמרי הלכה ופסקיו של הרב עובדיה יוסף זצ״ל ובניו. העיתון הוא מהוותיקים בתקשורת החרדית שדרכה עברו מרבית אנשי התקשורת החרדית מהדור הוותיק יותר.

כבר שנים שמערכת ׳יום ליום׳ נמצאת בקשיים כלכליים, אלא שהיום נודע ל׳אקטואליק׳ כאמור, כי במערכת החליטו שלא לעבוד יותר במתכונת הנוכחית. אולי מערכת אחרת חדש בדרך התמזגות? מכירה או העברת בעלות? נחיה ונראה.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פורוש

  רק את האמת

  דב אייכלחרא, כמה $ העביר לך "הרב" הנוכל דרעי? |
  הגב
 2. זה אקטולאיק?

  אם כבר העמלק וההיטלר הגדול עלי אדמות.

  "הרב" אריה דרעי חחחחחחחח |
  הגב
 3. בתקופת אלי ישי

  הייתי עובד ברשת וכמובן הכריחו אותי להיות מנוי על הדבר הזה.
  יום אחד יצאתי מהבית והיה כתוב על הניילון שעטף את העיתון "יום ליום – הבטאון של יהדות ספרד". העיתון היה כל כך תת רמה שהתביישתי שזה הבטאון שלי.
  דרשתי לבטל את המינוי, כמובן הדיקטטורה לא איפשרה, אז לפחות העברתי את קבלת העיתון אל בן משפחה שהיה קורא את 'עונג שבת'. אבל עד היום אני נזכר באותו רגע שקראתי שאוסף הניירות הרדוד הזה הוא הבטאון שלי כיהודי ספרדי, ומתבייש מחדש…

  צריך לומר את האמת |
  הגב
 4. עיתון רדוד וחסר טעם

  עיתון רדוד וחסר טעם שהתפרנס מגניבת משכורת המורים ברשת המעיין התורני הגנבים

  ש"ס הגנבים נמאסתם |
  הגב