תסריט האימים של משפחת נתניהו

במשפחת נתניהו חוששים מאוד מההשלכות העקיפות של פסיקת ביה"ד לעבודה אמש. מקורבי הזוג נערכים לתביעות דיבה {אפקט מני נפתלי}

הלם במשפחת נתניהו בעקבות פסק הדין במשפט התביעה שהגיש עובד מעון רה"מ לשעבר, מני נפתלי. "התמונה המצטיירת בפסק הדין רחוקה מן המציאות במעון ראש הממשלה", נמסר בהודעה שפרסמה המשפחה אתמול.

עוד נאמר בהודעה: "מצערת העובדה שאף שבית הדין דחה כ-90% מהתביעות הכספיות של מני נפתלי, בית הדין בחר להקדיש חלק ניכר מהחלטתו לגברת נתניהו, שכלל לא הייתה צד במשפט.

נפתלי לא תבע את גברת נתניהו אלא את מדינת ישראל, ואגב כך השמיץ והכפיש את רעיית ראש הממשלה…אך כיוון שהגברת נתניהו לא הייתה צד למשפט, היא לא הייתה יכולה להביא עדים שמבססים את דבריה ומוכיחים את אמיתותם".

דוחים את הטענות.  הזוג נתניהו. צילום: פלאש 90
דוחים את הטענות. הזוג נתניהו. צילום: פלאש 90

בסיום ההודעה נכתב: "עובדים רבים במעון ראש הממשלה, ובהם מנהלי הבית בשנים האחרונות, מעידים על יחס מצוין, חם ואנושי שהם מקבלים מרעיית ראש הממשלה, וכי מעולם לא נתקלו בהרמת קול או ביחס מעליב. לצערנו הרב, כל אלה אינם נמצאים בפסק הדין".

בתוך כך, בסביבת נתניהו חוששים משני תרחישים אפשריים, הראשון: עובדים נוספים שפרשו בטונים צורמים יגישו תביעות לביה"ד לעבודה. השניה: תביעת דיבה משמעותית שיגיש נפתלי כנגד מקורבי ודוברי רה"מ על התבטאויות בתקשורת נגד נפתלי.

מדובר בעיקר על עו"ד יוסי כהן ופרקליטים נוספים שנהגו לתקוף את נפתלי ומניעיו באופן חריף. עתה הוא נערך לתביעת דיבה כנגד חלק מהדברים שהשמיעו נגדו.

כזכור, בית הדין לעבודה בירושלים קיבל אמש באופן חלקי את תביעתו של מני נפתלי, אב הבית במעון ראש הממשלה, וקבע שיפוצה ב-170 אלף שקלים.

"זה כמו דוד שניצח את גוליית" הגיב מני נפתלי להחלטה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.