חשש: הרוסים יכולים לסחוט את טראמפ

על פי מסמכים מסווגים שהוצגו בשבוע שעבר לנשיא אובמה ולנשיא הנבחר דונלד טראמפ לרוסים יש מידע אישי ופיננסי על טראמפ שעשוי להוביל לסחיטתו. {נערות במלון }

מביך:  האם הרוסים הולכים לסחוט את טראמפ? על פי מסמכים מסווגים שהוצגו בשבוע שעבר לנשיא אובמה ולנשיא הנבחר דונלד טראמפ  לרוסים יש מידע אישי ופיננסי על טראמפ שעשוי להוביל לסחיטתו.  אתר "באז-פיד", PRXO כי המידע ה"רגיש" שהרוסים מחזיקים קשור בהתנהלותו השל טראמפ ברוסיה מתי ששהה במלון ריצ'-קרלטון.

במסמך שפורסם  BF,C כי טראמפ בילה עם פרוצות וניהל "קשרים מפוקפקים", עוד  נאמר כי שירות הביטחון הרוסי האף.אס.בי התקין מצלמות בחדרי המלון וניטר את הפעילות שבו. עוד נמסר במסמך כי הרוסים הציעו לטראמפ מיזמי נדלן יוקרתיים, אך הוא דחה את ההצעות מסיבה לא ידועה.

 

הנשיא אובמה הגיב לדיווחים. "מדובר בעניינים של ביטחון לאומי ואני לא מגיב עליהם", אמר והוסיף כי יש להמשיך ולבדוק את מעורבות הרוסים במערכת הבחירות ושהוא מקווה שגם הנשיא הנבחר טראמפ ימשיך בחקירה.

גורם בכיר אמר על הפרשה: "האדמיניסטרציה בוושינגטון וסוכנויות הביון צריכות להרכיב את החלקים ולחקור לעומק את הנושא. חשוב שהמידע יהיה קיים במערכת, יוערך וינותח כראוי כדי שנוכל לפעול בהתאם".

בצוות המעבר של טראמפ סרבו להגיב בנושא. טראמפ עצמו צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "חדשות שקריות- ציד מכשפות פוליטי".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.